Sposób na pozbycie cie cellulitu

  • 2015-10-07, o 08:49
  • 71
  • 23 759
  • 58
  • 59

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Na pozbycie się cellulitu w moim przypadku to tylko rozbijanie falą akustyczna w klinice Dermed w Krakowie, nic innego mi nie pomagało  niestety. Zadne treningi i ćwiczenia, cellulit był zwłókniały wręcz. 

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Laser

:)

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Ja testowałam masaż bańką chińską, ale szybko zrezygnowałam, bo to jest czasochłonne. Balsamy nie przynoszą też dobrych efektów, dlatego rozważam laserowe usuwanie cellulitu.

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Dobre są zabiegi modelujące ciało. Bo sama na takie chodziłam. 

 

Mianowicie tutaj w Krakowie

USUNIETO REKLAME

Mianowicie na karboksyterapie. Która takim przyjemnym zabiegiem nie jest ale u mnie osobiscie dała naprawde świetne efekty i jestem zadowolona, ze się na zabieg zdecydowałam! Karboksyterapia jest zabiegiem wykonywanym w celach terapeutycznych przy użyciu dwutlenku węgla podawanego w stanie gazowym drogą podskórną.

 

Warto na pewno wybrać się na serie bo będzie to skuteczniejsze niż jeden zabieg. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Odkąd ćwiczę regularnie celluit jest zdecytowanie mniejszy, także warto się ruszać :)

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

Dobre efekty daje nowa metoda tkz. HIFU a przy okazji ujędrnia

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

karboksyterapia połączona z drenażem BHS jest genialna, byłam na zabiegu w Instytucie Piękna Bielenda i dalej jestem w szoku jak fenomenalne są efekty

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

ćwiczenia, woda

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

może seria slim line? mają krem do biustu, który używam, może na celulit też pomogą

Re: Sposób na pozbycie cie cellulitu

ćwiczenia + kremy, bo dopiero wtedy działają + dużo wody

 

MAŁE SPOŻYCIE SOLI!!!

ANGELISS
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: