Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 519
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

Zaraz sobie poczytam na temat MezoPure, zaskoczyłaś mnie przyznam bo już myślałam, że przyjdzie mi maskować zmarszczki tonami podkładu.

Re: Co na zmarszczki?

Polecam docenić moc naturalnej pielęgnacji  i olejków Sprawdziło się u mnie kilka olejkowKokosowy na włosyNa twarz natomiast olejek jojoba plus rumianek od Olivia plum.  Kładę go na produkt nawilżający o lekkiej konsystencji (np. serum nawilżające lub żel aloesowy) lub mieszam go z moim kremem na noc. Uważam, że przy każdym sposobie użycia jest bardzo przydatny. Wchłania się w skórę, ale nie całkowicie. Lekki film mi nie przeszkadza ponieawż rano skóra wygląda bardzo dobrze, używam często z rollerem z różowego kwarcu.Niezły jest jeszcze olejek ze słodkich migdałów od ecospa.  Idealnie sprawdza się u mnie jako olejek na końcówki włosów, jako produkt do demakijażu jako jego pierwszy etap oraz świetnie nawilża stopy oraz dłonie.

Re: Co na zmarszczki?

ja zmarszczek dużych nie mam, moim utrapieniem sa cienie i worki pod oczami. Na to na całe szczeście znalazłam krem pod oczy remescar, tylko i wyłacznie dzięki niemu mam mniejsze worki są one w miarę wygładzone, tak, że nie wstydze się wyjść do ludzi, bo i już nie muszę stosować korektora pod oczy :) 

ciekawe przedstawiacie propozycje, ale gdyby szukać czegoś naturalnego to co polecacie?
witam i pozdrawiam :)

Re: Co na zmarszczki?

ja zaczęłam stosować krem z eveline z serii Hyaluron&Collagen 30+. Idealny na pierwsze oznaki starzenia według mnie :) fajnie napina skórę, jest po nim taka elastyczna, jędrna i bardzo dobrze nawilżona :) myślę że to dobry sposób na takie prewencyjnie działanie ;)

Re: Co na zmarszczki?

Kolagen do picia staje się teraz popularny. Ostatnio trafiłam na blog gdzie pisali o Doppelherz kollagen beaty (usunięto reklamę. Zastanawiam się czy mamie nie kupić bo ma już tysiące kremów a to by była jakaś tam odmiana

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Muszę spróbować tego kremu.  Szczególnie, że przestudiowałam sobie skład i prezentuje sie bardzo ciekawie. A sama staram się zwracać uwagę na skład kosmetyków. Od czasu od kiedy używam do pielęgnacji głównie naturalnych kosmetyków zauważyłam, że stan mojej cery znacznie sie poprawił oraz wygląda o wiele lepiej.  Tak poza tym jeśli mamy problem ze zmarszczkami mimicznymi to kremy nie pomogą. Trzeba tutaj wprowadzić bardziej radykalne rozwiązania: usunięto reklamę Sama zdecydowałam się na botoks na lwią zmarszczkę na czole. 

Re: Co na zmarszczki?

Polecam: usunięto reklamę super regeneruje skórę :) warty swojej ceny (inlove)

Re: Co na zmarszczki?

wypróbuj napinający krem-kuracja przeciwzmarszczkowy z age therapy od eveline. Moja mama go stosuje i bardzo go sobie chwali. Mowi, że skóra po nim jest dobrze nawilżona (a w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej to jest ważne) i taka elastyczna :)

Re: Co na zmarszczki?

wszystko zależy od tego czy mamy działać przeciwzmarszczkowo, czy na już istniejące zmarszczki. Tak czy siak dobrym kremem przeciwzmarszczkowym i odbudowującym jest ten Pour La Beaute Christian Laurent. Fajnie napina skórę i sprawia że jest taka gładka. No i daje super nawilżenie na cały dzień :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: