Gdzie kupić orginalne perfumy?

  • 2015-12-06, o 17:07
  • 50
  • 14 927
  • 26
  • 41

W interneci będzie najtaniej a w drogerii można po prostu wypróbować

W hebe

Re: Gdzie kupić orginalne perfumy?

Ja jestem bardzo happy z perfum które kupowałam jak na razie przez portal reklama. Dużo tańsze niż normalnie stacjonarnie w sklepach, a sama intensywność i moc zapachu w ogóle się nie różni. To są dokładnie te same marki co w drogeriach czyli Chanel Dior Boss Paco Rabbane Calvin Klein i tak dalej tylko że w testowej odsłonie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Gdzie kupić orginalne perfumy?

No wlaśnie polecałabym uważać na zakupy w drogeriach stacjonarnych z uwagi na to, że cey potrafią być wysokie. O wiele lepiej jest kupować w sieci.

Re: Gdzie kupić orginalne perfumy?

No na przykład w tym sklepie :) 

USUNIĘTO REKLAMĘ

W ofercie mają tam jedynie oryginalne zapachy, poza tym ceny są takie jakie powinn być i jakie są na przyklad za granicą ( w polskich drogeriach moim zdaniem jest zdecydowanie zbyt drogo jeśli chodzi o zakup perfum).

 

A aktualnie jeszcze dodatkowo działa tam w promocji kod WIOSNA2019. Jeśli sobie wpiszesz to dostaniesz dodatkowo zniżke od zamówienia 10 zł. 

 

Nie polecam natomiast kupowania na olx. Na portalu jest zdecydowanie za dużo podróbek. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Gdzie kupić orginalne perfumy?

ja zawsze kupuję stacjonarnie w sklepie

Re: Gdzie kupić orginalne perfumy?

Na pewno strefa wolnocłowa na lotnisku, jakieś drogerie typu sephora, douglas, super Pharm. Możliwości jest dużo :D a często można trafić na fajne promocje
K.K.

Re: Gdzie kupić orginalne perfumy?

iperfumy

:)

na pewno sklepy stacjonarne, ale w internecie zawsze sama się też zastanawiam :/ raczej zbytnio nie ufam perfumeriom internetowym.
witam i pozdrawiam :)

Re: Gdzie kupić orginalne perfumy?

Dostałam niedawno w prezencie usunięto reklamę i jestem zafascynowana zapachem. Większość mi się po miesiącu nudziła, a z tym już jestem ponad pół roku :) Kwiatowo – owocowa nutka, dość mocna, takie zapachy lubię. Ten sklep znam też z polecenia koleżanki, która pracuje w drogerii stacjonarnej, więc zostawiam na wszelki wypadek namiary.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: