Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

  • 2019-02-19, o 20:55
  • 33
  • 6 944
  • 31
  • 29

Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Może ktoś z Was zdecydował się na zakup pasów smart kid belt i mógłby się wypowiedzieć w temacie? Czy warto je kupić? Jak z kwestią bezpieczeństwa? Mam 10-letniego syna i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Dla 10latka takie pasy mogą się sprawdzić czemu nie, ja je mam i korzystam z nich na co dzień, jak wożę dzieciaki do szkoły. Dobra opcja, bo nie zajmują wiele miejsca, bezpieczne są to bez dwóch zdań, zobacz sobie testy zderzeniowe na stronie firmy. 

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Nie byłam przekonana, ale muszę przyznać, że jestem zadowlona z tych pasów. Są bardzo praktyczne, dzięki nim można dostować pasy samochodowe do dziecka. Teraz dużo jest informacji na ich temat w sieci, z tego co pamiętam to nawet w Dzień Dobry TVN o nich mówili. 

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Za 100 złotych mozna kupić i przetestować. 

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Są bezpieczne i niedrogie, praktyczny wynalazek i bardzo prosty w obsludze.

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

masz razje niedrogie to fakt

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

O SKB jest wiele pozytywnych i tyle samo nagatywnych opinii, ja jestem takiego zdania, że jak mają homologację to są bezpieczne i można nimi przypinać dzieciaki. Adapter umożliwia regulację pasów samochodowych do wzrostu dziecka, co więcej uważam, że to lepsza opcja, niż korzystanie z podpupników i przypinanie piciechy zwykłymi pasami.

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Zamiast fotelika - nie, ale zmiast podkładki - jestem na TAK. 

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Smart kid belt u nas się sprawdza, trudno wozić ze sobą wszędzie fotelik, to jakies wyjście z sytuacji, uważam, że warto się zaopatrzyć w taki adapter. Bez problemu można nim wyregulować pasy samochodowe.

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

u nas podobnie, mamy dwa auta i za kazdym razem sie przepinac... te pasy sa super, fajnie ze wprowadzili takie wygodne i zarazem bezpieczne rozwiazanie

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Jestem za, wożę dzieci przypięte pasami w ten sposób. W pewnym wieku dziecko może być przewożone w taki sposób, homologacja jest, więc nie widzę problemu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: