Depilacja depilatorem i wrastające włoski

• 2012-04-23, o 21:54
  • 124
  • 73 650
  • 50
  • 89

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Od dłuższego już czasu mam własny depilator IPL od babyliss, taki w formie pistoletu, uważam że to był świetny zakup. Zabiegi nic nie bolą, efekty bardzo długo się utrzymują. Mój ma 2 nasadki, sam wykrywa odcień skóry i dopasowuje do niej moc błysku, zabiegi robię sobie w domu kiedy mi pasuje i pod względem ceny też jest to dużo bardziej przystepne.

ja po 2 tyg od depilatora golę żyletką. i tak na zmianę. dużo mnie wrasta

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Oj tak, wrastanie włosów to koszmar. Ja dość długo używałam depilatora na nogi, kremu do depilacji na pachy i strefę bikini (no nie wyobrażam sobie depilatora w tych miejscach). Od jakiegoś czasu używam właściwie tylko kremu z Veet na całe ciało, nakładam na około 5 minut i po sprawie, a efekt porównywalny do depilatora, bo nawet tydzień jest gładko

Oj tak, wrastanie włosów to koszmar. Ja dość długo używałam depilatora na nogi, kremu do depilacji na pachy i strefę bikini (no nie wyobrażam sobie depilatora w tych miejscach). Od jakiegoś czasu używam właściwie tylko kremu z Veet na całe ciało, nakładam na około 5 minut i po sprawie, a efekt porównywalny do depilatora, bo nawet tydzień jest gładko

2019-05-29 02:34:08 autor Arnika

Mi po kremie szybko odrastają włoski i nawet Veet ma problem z ich usunięciem.