Depilacja depilatorem i wrastające włoski

  • 2012-04-23, o 21:54
  • 153
  • 100 033
  • 61
  • 103

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Od dłuższego już czasu mam własny depilator IPL od babyliss, taki w formie pistoletu, uważam że to był świetny zakup. Zabiegi nic nie bolą, efekty bardzo długo się utrzymują. Mój ma 2 nasadki, sam wykrywa odcień skóry i dopasowuje do niej moc błysku, zabiegi robię sobie w domu kiedy mi pasuje i pod względem ceny też jest to dużo bardziej przystepne.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

ja po 2 tyg od depilatora golę żyletką. i tak na zmianę. dużo mnie wrasta

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Oj tak, wrastanie włosów to koszmar. Ja dość długo używałam depilatora na nogi, kremu do depilacji na pachy i strefę bikini (no nie wyobrażam sobie depilatora w tych miejscach). Od jakiegoś czasu używam właściwie tylko kremu z Veet na całe ciało, nakładam na około 5 minut i po sprawie, a efekt porównywalny do depilatora, bo nawet tydzień jest gładko

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Oj tak, wrastanie włosów to koszmar. Ja dość długo używałam depilatora na nogi, kremu do depilacji na pachy i strefę bikini (no nie wyobrażam sobie depilatora w tych miejscach). Od jakiegoś czasu używam właściwie tylko kremu z Veet na całe ciało, nakładam na około 5 minut i po sprawie, a efekt porównywalny do depilatora, bo nawet tydzień jest gładko

2019-05-29 02:34:08 autor Arnika

Mi po kremie szybko odrastają włoski i nawet Veet ma problem z ich usunięciem.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

To u mnie nie ma takiego problemu, właśnie Veet radzi sobie najlepiej - usuwa nawet krótkie włoski, co jest plusem, bo nie trzeba ich zapuszczać, a gładko jest przez jakiś tydzień, jak mówię. U mnie usuwa całość :)

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja lubię ten krem veet do używania pod prysznicem, jaka oszczędność czasu ;)

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Sama używałam takich kremów ale nie mogę tutaj napisać, że się u mnie sprawdzily bo wcale się nie sprawdziły. Brzydko pachną. No i mam takie wrażenie, że nie usuwają wszystkich włosków. Sa o wiele skuteczniejsze sposoby depilacji. Zdecydowałam sie na depilację laserową, dzięki której nie muszę sie zastanawiać czy danego dnia mam ogolone nogi czy nie  ( a mam dość zajęty czas i po prostu nie mam czasu aby codziennie je golić).

 

Depilowałam nogi tutaj w Krakowie:

USUNIĘTO REKLAMĘ

I mogę polecić! 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Od dłuższego już czasu mam własny depilator IPL od babyliss, taki w formie pistoletu, uważam że to był świetny zakup. Zabiegi nic nie bolą, efekty bardzo długo się utrzymują. Mój ma 2 nasadki, sam wykrywa odcień skóry i dopasowuje do niej moc błysku, zabiegi robię sobie w domu kiedy mi pasuje i pod względem ceny też jest to dużo bardziej przystepne.

2019-03-15 11:21:02 autor fifinka

 

Jak długo utrzymują się efekty??
K.K.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

A przestańcie z tymi depilatorami.. Ja mam tak strasznie wrażliwą skórę że aż ledwo co przezywałam golenie. :/ A co dopiero ze strefami bikini.. :/ I dlatego właśnie w gabinecie USUNIĘTO REKLAMĘzrobiłam depilację laserem i kurde wreszcie mam spokój i czuję się normalnie świetnie!

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Już zapomniałam jak to jest golić się za pomocą maszynki i depilatora. Odkąd regularnie chodzę na zabieg depilacji laserowej na sprzęcie palomar vectus, który przeprowadzam w salonie Mariposa depicare.pl. Mam teraz spokój na długi, długi czas.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: