Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

  • 2019-03-14, o 12:44
  • 10
  • 3 515
  • 8
  • 9

Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów? 

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

Stosuje odżywkę z Vis Plantis 

:)

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

olejek migdałowy na końcówki włosów

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

tylko oleje do wlosow np amle ;]

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

Olej do włosów z mango, olej lniany :) wszystko zakupione w aptece, 100% naturalny. Dają najlepsze efekty.
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

Stosuję różne oleje do włosów, kupiłam teraz w doz olej z awokado marki botame, niedrogi a daje super efekty, włosy mi sę tak nie puszą, a w zimie to zawsze miałam z tym problem bo suche powietrze robiło swoje, olejownei to moja odkrycie zeszłego roku

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

Oleje do włosów, a poza tym parzę sobie zasuszoną pokrzywę, którą sama zrywałam i robię płukanki. 

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

Oleje do włosów, a poza tym parzę sobie zasuszoną pokrzywę, którą sama zrywałam i robię płukanki. 

2019-03-16 23:48:42 autor koniczyna684

 

Jak robisz płukanke do włosów z pokrzywy? %:)
K.K.

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

bardzo dobre jest picie drożdży, niestety kuracja trwa 3 miesiące, ale warto. W necie jest przepis jak je stosować.

ja 1/4 kostkę drożdży zaparzam w mleku i piję, ale można też zalewać je wodą. co komu bardziej smakuje

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

Oleje do włosów, a poza tym parzę sobie zasuszoną pokrzywę, którą sama zrywałam i robię płukanki. 

2019-03-16 23:48:42 autor koniczyna684

 

Jak robisz płukanke do włosów z pokrzywy? %:)
2019-03-16 23:58:32 autor Amante

Zbieram pokrzywy jeszcze przed ich kwitnięciem, suszę. Płukankę przygotowuję odpowiednio wcześniej, żeby wystygła trochę.  Proporcje: 1 garść suszonych pokrzyw -  1 litr wrzątku. Po umyciu włosów spłukuję je najpierw zwykłą wodą, a potem płukaną z pokrzyw. Najważniejsze jest, żeby stosować ją regularnie przy każdym myciu włosów. Efekty są naprawdę zdumiewające. Włosy bardzo się wzmacniają, przestają wypadać i rośnie dużo  nowych "baby hair". Po żadnym kosmetyku / preparacie nie zauważyłam takiego efektu. Ważne, żeby pokrzywa nie była zanieszczyszczona, więc ta rosnąca przy ulicy odpada. Najlepiej z łąki, lasu, podwórka. 

Re: Stosujecie jakieś naturalne produkty do włosów?

szampony Fitokosmetik, White Agafia, Organic Shop, Kafe Krasoty :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: