Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

  • 2016-01-23, o 16:40
  • 31
  • 7 877
  • 28
  • 27

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

operacja zdecydowanie nie. jest mnóstwo kremów, które podobno działają, ja teraz testuję push up slim line, ciekawa jestem efektu. dużo osób twierdzi że faktycznie biust się powiększa

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

nie zrobilabym sobie operacji

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

OJ tam wszystko zależy od konkretnej osoby

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

W granicach rozsądku, czemu nie, jeśli ktoś ma taką potrzebę. Wiadomo, że jest to ingerencja w nasze ciało i stanowi to jakieś niebezpieczeństwo. Sama o tym absolutnie nie myślę, bo ja swoje piersi chętnie bym zmniejszyła :)

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

Zastanawiałam się nad tym jednak nie wiem czy wybrałabym implanty bo jest to jednak duża ingerencja w nasze ciało. Jak można sobie poczytać wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest bezpiecznych:

usunięto reklamę

 Jest tutaj opisana metoda powiększania za pomocą tłuszczu. Co sądzicie o tym sposobie? Czy może jest tutaj dziewczyna która się zdecydowała na taki zabieg? 

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

Lepiej zdecydować się na bezpieczniejsze sposoby. Jak na przykład:

 

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

Jeśli mam być szczera, do niedawna nawet nie brałam pod uwage tego typu zmian swojego ciała, byłam przeciwniczką wszelkich operacji plastycznych i medycyny estetycznej i dopuszczałam tylko te operacje, które miały wskazania medyczne. Ciąża przyczyniła się do zmiany mojego zdania na ten temat. Niestety po przybraniu 20 kilogramów w trakcie ciąży, karmieniu przez ponad rok i schudnięciu prawie 30kilogramów po ciązy moje piersi są w dramatycznym stanie. Rozglądam się za kliniką, w której mogłabym poddać się operacji. Przejrzałam ponad 10 ofert i jak na razie oferta dostępna tu usunięto reklame wypada najplepiej według mnie.

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

Nie ma w tym niczego złego. Kompleksy są różne i skoro kobieta źle się czuje w swoim ciele, to czemu ma sobie na to nie pozwolić? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

Jeśli nie masz co do tego problemu to czemu nie 

Re: Powiększenie piersi - co o tym sądzicie ?

Dla mnie jest to całkowicie spoko jeśli dla Ciebie to jest dobre

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: