Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 871
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

nie znam tego, nie mam potrzeby

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

nie znam, ciekawe czy to serio działa. ja chcę spróbować jakiegoś kremu np push up floslek, dostałam próbkę ale to za mało

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Można ewentualnie zdecydować się na zabieg podniesienia piersi.... Na pewno da o wiele lepszy efekt niż te kremy, których działanie jest niestety ale watpliwe oraz w wiekszosci przypadków nie daja praktycznie żadnego efektu ( przetestowałam ich wiele i się na nich zawiodłam bo bez znaczenia jak drogi stosowałam, nie było efektu.....).

 

Zabieg opisany jest na stronie:

usunieto reklame

Czasami konieczne jest wstawienie implantów. 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Które tabletki stąd wybrać: usunieto reklame?  Stosowałam już różne kremy, ale oprócz efektu ujędrniania niestety nie powiększyły moich piersi. Na zabieg powiększenia biustu niestety mnie nie stać. Chciałam jeszcze wypróbować tabletki, może one pomogą. Ktoś coś poleca z tego rankingu?

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Na "większy biust" moim zdaniem tylko zabieg operacyjny. Na ujędrnienie mogą ewentualnie pomóc jakieś kremy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Co to za produkty? Powiększające, ujędrniające? Bo chyba takie coś nie działa... w przypadku gdy chcemy mieć większe piersi pozostaje tylko operacja biustu. Bardzo niski odsetek powikłań pooperacyjnych mają implanty mentor. A przy tym dają naturalny subtelny efekt :)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

nie sądze 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Hej, ja postanowiłam nie poddawać się zabiegowi i skorzystałam z takiego produktu (usunięto reklamę) Bardzo polecam <3 . Wszystko ładnie działa i w naturalny sposób <3 <3

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Nie słyszałam o czymś takim

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Tabletki do mnie nie trafiają.. No nie trafiają. Wolę ćwiczyć i masować. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: