Jak się odchudzać zdrowo?

• 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 73 063
  • 120
  • 157

Dieta i ćwiczenia

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta to nie tylko zdrowe odżywianie i ćwiczenia ale także nasz umysł, z którym to własnie miałam problem jak przechodziłam na dietę. Nie byłam w stanie się zmobilizować i trwać w postanowieniu. Ciężko pracowałam po czym wracałam do starych nawyków - i tak w kółko, aż w końcu wysiadłam i psychicznie i fizycznie. Wtedy też stwierdziłam, że bez pomocy się nie obędzie i na necie znalazłam coś takiego jak Diet Coaching. Poczytałam o tym więcej i znalazłam specjalistkę, Panią Aleksandrę Łomzik, do której zaczęłam chodzić na sesjie. Długie, intensywne rozmowy bardzo mi pomogły. Wniosły więcej energii i mobilizacji w moje postanowienia. Pracowałyśmy nad moimi celami i dążeniami aż w końcu osiągnęłam to co chciałam od początku - w rok schudłam 15 kg - zdrowo, z głową. Mówiąc szczerzę, dalej chudnę i dalej chodzę na konsultację. Nabrałam wiary w siebie i swoje możliwości a poza tym jestem ogromnie dumna z siebie, że udało mi się tyle osiągnąc - wolno bo wolno ale dla mnie to naprawdę sporo. Pani Aleksandra mnie wspiera i pomaga dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych. Jestem jej ogromnie wdzięczna a poza tym jest bardzo dobrą i ciepłą osobą więc każda rozmowa z nią to czysta przyjemność.

Przy nowoczesnym stylu życia i nawykach żywieniowych utrzymanie prawidłowej wagi może być trudne, a utrata wagi jest jeszcze trudniejsza. Dodatkiem do trudności jest obfitość diet i obiecujące szybkie rezultaty, które uwodzą i wprowadzają nas w zakłopotanie, a ostatecznie prowadzą do porażki. Jeśli już próbowałeś dietę i nie schudłeś wcześniej, być może zdecydowałeś, że jest to zbyt trudne lub że dieta nie działa w twoim przypadku. I w pewnym sensie masz prawdopodobnie rację: tradycyjne diety nie działają, przynajmniej na dłuższą perspektywę. Mam również pytanie, czy słyszeliście kiedyś o Liporedium usunięto reklamę? Czy takie rzeczy działają w ogóle ?

Sporo na ten temat można znaleźć na stronie: usunięto reklamę . Co prawda są tutaj suplementy diety, które wspomagają odchudzanie, ale wydaje mi się, żę dzięki nim nie tylko chudnie się szybciej, ale także zdrowiej, gdyż uzupełniają one ewentualne niedobory. Polecam stosowanie takich preparatów :)

Przede wszystkim to polecam przerzucic sie na diete z niskotluszczowego nabialu i owocow, oczywiscie z plynow glownie woda, ale tez bez przesady zeby organizm jej nie gromadzil w nadmiarze.

A próbował ktoś wykonywać w domu zabieg "body wrapping"? Właśnie się nad nim zastanawiam a na stronie pokazał się koncentrat z BINGOSPA do właśnie czegoś takiego :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

trzeba sie odchudzać z głową

Przede wszystkim naturalne produkty, ja przykładowo nie wyobrazam sobieinaczej się odzywiac już niz bez chemii, ostatnio nawet kupiłam włoszczyzne na rosół naturalną i sucszoną https://www.polenastole.pl/p/wloszczyzna-suszona-100-g/  no i do tego sporo ruchu

W sumie racja. Ale weżcie pod uwagę również, że liczy się nie tylko to jaką dietę stosujecie ale to czy ruszacie się . Bo ruch jest bardzo wazny. Poza tym obecnie modne sa diety wegetariańskie oraz wegańskie i faktycznie mozna za ich pomocą schudnąć ale rowneiż trzeba wiedzieć jak je stosowac. Tak aby dostarczyć organizmowi wszystkich odpowiednich składników odżywczych i aby nie eliminować witamin i mikroelementów....

Zerknijcie sobie tutaj

https://bezgluten.pl/pl.bezglutenowy_weganizm.html

Na stronie jest opisane na przykład jak powinien wyglądac bezglutenowy weganizm.