Nosisz okulary lub soczewki?

• 2017-01-19, o 12:51
  • 70
  • 10 542
  • 63
  • 64

Re: Nosisz okulary lub soczewki?

Jakbym miała ponownie wybierac między soczewkami a okularami  , wybrałabym okulary . A czemu ? Bo po soeczekwach to co się nacierpiałam to jedna Bozia wie . Zespół suchego oka .  I to taki ,z szkoda gadać . Oczy mnie piekły i swędziały . To się właśnie wszystko zrobiło od dłuższego noszenia soczewek .A ze byłam zmuszona , przez prace pozbyc sie okularów , uzbierałam pieniądze i wybrałam sie na mikrosoczewkową korekcję wzoku Lentivu . Po zabiegu krótki okres rekonwalscencji . wada mi zeszła do zera . oczywiscie co jakiś czas do kontroli dokulisty - rzecz wiadoma . Ale przynajmniej czuje sie swobodniej .

Noszę okulary, z soczewkami jakos sie nie polubilam, a poza tym lubie siebie w okularach, uwazam, ze wygladam w nich lepiej niz bez :)

soczewki, to bardzo wygodne :)

Tak, okulary

ja nosze okulary ale póki co jedynie do laptopa i podczas jazdy samochodem :)

ja nie noszę okularów

Nosze soczewki, mam spora wadę i bez nich nie dam rady funkcjonować 

Nie noszę, ale jeśli bym musiała kiedyś nosić to wybrałbym soczewki
K.K.

Noszę okulary ale przez pewien czas myślałam by zainwestować w soczewki. Powstrzymała mnie jednak myśl o ich cenie i terminowości (mimo wszystko okulary można mieć dłużyszy czas jak nie amienia nam się wada) oraz normalnie w okularach mam suche, szybko męczące się oczy a co by to było w soczewkach to aż się boję. A w sumie okulary noszę od dziecka więc jestem do nich przyzwyczajona. Myślałam też nad korektą wzroku ale im jestem starsza tym bardziej się boję :/

Okulary Do soczewek nie mogłam się nigdy przekonac. Próbowałam nosić, kupiłam sobie nawet te droższe jednodniowe jednak zakładanie ich było dla mnie trudne i nawet poo wielu próbach. Poza tym czuląm suchośc oczu. Zarzuciłam, szczegolnie,ze okulary nigdy mi zbytnio nie przeszkadzały oraz całkiem je na sobie lubię :)

Jesli nie wiecie na jaki model się zdecydować polecam kontakt z nimi:

http://aurum-optics.pl/salon-staromiejska-katowice

Jest to sieć salonów optycznych .Sama odwiedziłam właśnie ich salon w Katowicach ale mają je na terenie całej Polski. Jest tam możliwość wykonania za darmo badania wzroku. Poza tym mają tam najlepsze promocje na okulary jakie możesz znaleźć.