LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

  • 2011-12-27, o 22:49
  • 65
  • 25 304
  • 41
  • 53

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Nie miałam 

interesujące muszę o tym poczytać więcej

Korzystam z takich zabiegów.

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

nie zastanawialabym się

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Zdecydowanie polecam depilację laserową. Mi wystarczyła seria czterech zabiegów, żeby całkowicie pozbyć sie włosków spod pach. Moze to tez kwestia uzywanego w danym salonie lasera? Tak czy inaczej ja chodzilam do mediart w Poznaniu i bylam zadowolona. Obsluga pomocna, profesjonalnna, wnetrze czyste, wszystko odbywa sie w sterylnych warunkach i milej atmosferze, wiec bol jest naprawde do zniesienia.

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Ja robilam depilacje laserem jak byla promocja na pakiet zabiegow, po czterech wizytach nie mam sladu po ciemnych wloskach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Ja się poddałam zabiegowi. Wcześniej dokladnie jednak poczytałam sobie o konkretnych laserach. Warto jest zorientować się który da dobre efekty.....  Bo lasery są różne i niektóre nie dają dobrych rezultatów. No i trzeba tutaj nastawić sie na cykl zabiegów bo jeden zabieg usunie jedynie część włosków.

Polecam zapisanie się do tego gabinetu w Rzeszowie

USUNIĘTO REKLAMĘ

Mają tam bardzo dobry laser.

 

A całe pakiety zabiegów są o wiele tańsze. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Również nie mialam

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

ojj tak, ja korzystam regularnie na razie z depilacji laserowej w Dermed w Krakowie, póki co jeszcze kilka zabiegów, ale potem to juz będę odwiedzać klinikę raz na miesiąc, ja już czuję rózńicę, włoski sa zdecydowanie słabsze, a wiecie ,jak jak wrastaja włoski i ciągle kłują, to taka depilacja jest naprawde zbawienna. 

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Miałam zabiegi a naczynka, na twarz i nogi. Na twarzy miałam dwa lata temu, bolało, ale z efektu jestem bardzo zadowolona, z tym że jak ktoś ma skłonność genetycznie do naczynek to z czasem pojawiaja sie nowe. Na nogach mialam właśnie wczoraj, nie bolalo, na efekty trzeba poczekać jakis miesiąc. Trzeba tez pamiętac ze po laserze jest absolutny zakaz opalania słonecznego przez dwa miesiące.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: