Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

  • 2016-01-24, o 18:45
  • 50
  • 14 976
  • 40
  • 44

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Ja kupuję to co akurat mi sie spodoba,a czy jest to kolekcja od starszego lub młodego projektanta, dla mnie osobiście nie ma aż tak dużego znaczenia. Liczy się jakość wykonania.

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Cenią się jak najpopularniejsi projektanci więc nie

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

raczej nie

 

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Mi zdarzyłó się jeden raz. Kupiłam sukienkę plus bluza w komplecie oraz bluzę dresową. Projekt fajny niestety zawiodłam się na jakości. Material farbowany ręcznie. Po pierwszym założeniu biustonosz do wyrzucenia, zafarbował. Po kilku praniach sukienka szmata do wyrzucenia. Moze trafiłam na jakiegoś niedoświadczonego . może z czasem wykorzysta lepsze metody farbowania tkanian.

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Niestety nie , cena takich ubrań jest dosyć spora

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Zdecydowanie wolę sama coś pokombinować z ubraniami niź wydawać grube pieniądze na ubrania od projektantów, bo ani to ładne ani funkcjonalne w większości.

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Teraz nie, ale jeszcze kilka lat temu kupowałam ubrania od kilku młodych, polskich projektantów takich jak: madox, synthetic, magda hasiak. Wiem, że to poplątanie styli, ale mój styl ewaluowuje wraz z wiekiem ;) Teraz nie mogę sobie pozwolić na takie zakupy i ubrania ze względu na moją wagę. Niestety mam straszny problem, żeby kupić sobie usunięto reklamę , bo jest bardzo mało sklepów, które je ofertuje

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Nie, nie stać mnie :P

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Teraz nie, ale jeszcze kilka lat temu kupowałam ubrania od kilku młodych, polskich projektantów takich jak: madox, synthetic, magda hasiak. Wiem, że to poplątanie styli, ale mój styl ewaluowuje wraz z wiekiem ;) Teraz nie mogę sobie pozwolić na takie zakupy i ubrania ze względu na moją wagę. Niestety mam straszny problem, żeby kupić sobie usunięto reklamę , bo jest bardzo mało sklepów, które je ofertuje

2019-03-18 04:15:14 autor Kasska89

Kasska89 akurat teraz coś fajnie ruszyło w temacie bo coraz więcej jest ciekawej odzieży w rozmiarze plus size, która nie jest jak dla cioci kloci. Sama mam rozmiar 50, więc jest mi to temat dobrze znany. Z młodych projektantów lubię Piotr Janicki. A gdy kasy jest trochę mniej to kupuję w sklepie internetowym usunięto reklamę gdzie też jest kilku młodych projektantów ale i też zwykłych producentów. 

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Nie zwracam na to uwagi

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: