Operacja plastyczna biustu

  • 2018-07-24, o 12:57
  • 32
  • 8 064
  • 20
  • 21

Re: Operacja plastyczna biustu

To jest poważna operacja. 

Re: Operacja plastyczna biustu

To zalezy też jaki to jest zabieg, bardzo fajne jest na przykład wypełnianie piersi własnym tłuszczem czyli inaczej metodą body jet, takie cuda robią w Dermed w krakowie, moja znajoma niedługo idzie tam właśnie na ten zabieg, bo piersi ma naprawde małe i jest to jej największy kompleks, wiec wszystko zalezy jaka to jest metoda :) 

Re: Operacja plastyczna biustu

Tak ale w wielu przypadkach to jedyny sposób na powiekszenie piersi. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Operacja plastyczna biustu

No włąśnie sama się zastanawiałam. 

Re: Operacja plastyczna biustu

Trzeba znaleźć dobrego lekarza 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Operacja plastyczna biustu

Sama zdecydowałam się na powiększenie biustu. Osobiście jestem zadowolona. Ale tak jak tutaj piszecie - trzeba znaleźć dobrego lekarza bo nie ma zmiłuj. Jest to poważna operacja. 

Re: Operacja plastyczna biustu

Fajny wątek.Tak się zainteresowałam tymi implantami Mentor i dowiedziałam się, że od niedawna są nowe implanty tej marki-XTRA. Co o nich sadzicie?

Re: Operacja plastyczna biustu

Najlepiej na konsultacje jechać i porozmawiać z lekarzem, wszystko powie, wyjaśni, dobierze implanty.  Świetna specjalistka jest w Łodzi -  doktor Żukowska. Warto się zgłosić do niej :) 

Re: Operacja plastyczna biustu

Najwazniejsze to znaleźć w sobie sporo odwagi, zeby poddac sie takiemu zabiegowi :) ja to zrobilam i nie zaluje. Podstawa to doswiadczony chirurg i dobre implanty. Najlepsze są mentory, bo przebadane, naturalnie wygladajace.

Re: Operacja plastyczna biustu

powiększyłam piersi w maju 2018 i teraz wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :) jeśli jakaś kobieta ma kompleksy na tym punkcie to każdej będę doradzała to rozwiązanie. Poczucie własnej wartości poszybowało mega w górę :):):) Ale, ale! Aby tak było i by efekty były zadowalające to trzeba wybrać dobrą klinikę i dobrego lekarza. ja miałam to szczęscie że trafiłam do doktor Radzikowskiej z Radzikowska Clinic. Specjalistka jakich mało na rynku bo rozumie pacjenta, traktuje każdy przypadek indywidualnie. I podczas każdej wizyty pani doktor poświęcała mi odpowiednią ilość czasu, konsultacje odbywały się bez pośpiechu czy zniecierpliwienia. Czułam się po prostu dopieszczona :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: