Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 362
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

No właśnie wiem, że ta seria ma tabletki na powiększanie piersi i nawet sobie czytałam o nich opinie i sa pozytywne. Ale czy przypadkiem nie jest tak, że biust jest większy w sytuacji jak je bierzesz a jak już przestajesz to efekt zanika? 

Re: Powiększenie biustu

No właśnie wiem, że ta seria ma tabletki na powiększanie piersi i nawet sobie czytałam o nich opinie i sa pozytywne. Ale czy przypadkiem nie jest tak, że biust jest większy w sytuacji jak je bierzesz a jak już przestajesz to efekt zanika? 

2019-03-13 08:54:09 autor linka

 

 

Obawiałam się tego, ale nie, nie jest tak jak piszesz :) Jestem już po kuracji pół roku i nic się nie zmniejszyło w tym czasie. A również mialam podobne obawy. Biust jest jędrniejszy, wygląda o wiele lepiej. Po jakimś czasie używania zauważyłam ujędrnienie piersi, stały się bardziej pełne, okrągłe, dzięki czemu mogłam odstawić push-upy :) bardzo fajne działanie, biust wygląda naturalnie, wiadomo, ze nie powiekszysz jak przy operacji kilka rozmiarów ale jeden rozmiar na pewno zyskałam.

Re: Powiększenie biustu

A ile brałaś? 

Re: Powiększenie biustu

3 miesiace, starałam się również brać je regularnie bo czytałam sobie wcześniej i dziewczyny inne co brały pisały, że regularność przyjmowania tabletek jest tutaj bardzo ważna bo jedynie przy regularnej kuracji jest dobry efekt.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

jak efekt udało Wam się osiągnąć i gdzie, u kogo robiłaście operację?

Re: Powiększenie biustu

Praktycznie nie miałam biustu, teraz mam pełną miseczkę B, piersi wyglądają naturalnie, także jestem zadowolona, właśnie o taki efekt mi chodziło. Operację przeprowadzał dr Murawski w Elite, to warszawska klinika medycyny estetycznej. Ogólnie opieka medyczna na wysokim poziomie, jestem zadowolona. 

Re: Powiększenie biustu

nie ma się co łudzic, że żele czy tabletki skutecznie ( i widocznie) powiększą piersi. Mogą je jedynie uelastycznić czy ujędrnić. Ja miałam operację, zdecydowałam się na implanty Mentor. Są the best :) po 3 latach piersi wciąż wyglądają tak jak miesiąc po operacji, nie zmieniają kształtu i nic złego się nie dzieje. Najważniejsze to dobrać rozmiar do proporcji swojego ciała a wtedy efekt będzie mega naturalny.

Re: Powiększenie biustu

A może zamiast tak drastycznych metod na samym początku sprawdzić, czy dobrze dobrałaś swój stanik? Z tego co wiem, sprawdzenie tego możliwe jest pod okiem profesjonalistem przy pomocy informacji, jakie znajdziesz na stronie https://www.etam.pl/ :) Naprawdę gorąco polecam, bo osobiście tam właśnie znalazłam biustonosz, który pozwolił mi odbudować pewność siebie i poczuć się pięknie.

 

Re: Powiększenie biustu

Byłam na tej stronie ale nie znalazłam żadnych informacji poza sklepem z towarem ;( . może nie znalazłam potrzebnych informacji ?

Re: Powiększenie biustu

Fajne rzeczy znajdziesz tutaj ;) Może nie musisz od razu wybierać się na operację, czy stosować kremów, które niestety nie wykazują żadnych większych efektów w rozmiarze. Czasem problem tkwi w dobrym doborze stanika. Wejdź sobie do sklepu https://www.etam.pl/ i sprawdź. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: