Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

  • 2012-06-09, o 15:28
  • 79
  • 30 158
  • 49
  • 61

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Zmarszczki mimiczne bez żadnych wątpliwości mają kluczowy wpływ na wygląd naszej twarzy. A co myślicie o  terapi botulinowej? P[odobno jest świetnym sposobem trwałej redukcji zmarszczek mimicznych.  Zastrzyki z botuliny hamują chemicznie (na pewien czas) połączenia między nerwami a mięśniami. Botox zatrzymuje impulsy nerwowe, czyli uniemożliwia im dotarcie do mięśnia i kurczenie ich. Sporo o tym czytała i rozmawiałam z koleżankami i chyba się zdecyduje.

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Mój pierwszy typowy przeciwzmarszczkowy krem kupilam sobie na 30ste urodziny, choć uważam, że mogłam już jakieś 2-3 lata wcześniej rozpocząć kurację p.zmarszczkom. Podobno już po 25 roku życia warto przeciwdziałać.

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

od około 25 roku życia

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Po 25 latach życia 

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

przed trzydziestką

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Dla mnie po 25 roku życia i najlepiej od razu Anti Aging Floslek.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

najlepiej po 25 roku życia, równie ważny jak kremy jest masaż twarzy, warto na to poświecić pare minut przy wklepywaniu kremu

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Im szybciej, tym lepiej, ja zaopatrzyłam się niedawno w swój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy, nazywa się Hyaluron Clinic w Rossmannie go znalazłam. Bardzo dobry kosmetyk w przystępnej cenie, nawilża, napina skórę, odżywia ją. Zastanawiam się też nad kremem-maską całonocnym z tej samej serii, może któraś z Was go ma?

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

No coż. NIe patrzcie się na to czy krem ma działanie przeciwzmarszczkowe czy nie bo są to jedynie napisy. Tak naprawdę najważniejszy jest skład bo jedynie sklad bęzie Wam w stanie powidzieć czy to rzeczywiści tak działa czy nie.... Sama obecnie używam kremu nawilżajacego ale nie liczę na to, ze podziała na zmarszczki bo zmarszczki powstają o wiele głębiej.

 

Ostatnio również zdecydowałam sie na zabieg botoksu na czoło oraz na lwią zmarszczkę i .... nie załuję:

USUNIETO REKLAME

 

Skóra wyglada o wiele młodziej, nie marszczę się. A sam zabieg nie był wcale bolesny bo lekarz wykonywał niewielką igiełką. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: