Odżywki

  • 2018-04-27, o 18:28
  • 24
  • 4 767
  • 20
  • 22

Re: Odżywki

U mnie odżywki od eveline się sprawdzają, inne tego typu kosmetyki nie są skuteczne. Zazwyczaj używam sensitive do wrażliwych paznokci, paznokcie szybko się regenerują, są mocniejsze.

Re: Odżywki

Wiem, że te odżywki z eveline mają nową formułę, czy nadal są tak skuteczne, jak te w starej wersji?

Re: Odżywki

Używam od lata tych odżywek, mam starą i nową wersję i szczerze mówiąc jeżeli chodzi o skuteczność to nie ma żadnej różnicy.  Odżywki regenerują paznokcie w bardzo krótkim czasie, po kuracji są mocniejsze, szybciej też rosną, także warto.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywki

z wibo

Re: Odżywki

Oczywiście eveline :) według mnie mają najlepsze odżywki do paznokci z tych drogeryjnych marek. Od dwóch tygodni testuję ich nową odżywkę EXTREME GROWTH i po tym czasie już widzę mega różnicę. Paznokcie naprawdę się wzmocniły i już mi się nie rozdwajają :)

Re: Odżywki

Też jestem z nich zadowolona, nawet kosmetyczka mi je polecała. Jak chcecie w którkim czasie regenerować paznokcie to jak njabardziej warto.

Re: Odżywki

moje ulubione to te z eveline. testowałam kilka, ale teraz używam care colour, french. wzmacnia paznokcie, a do tego ma śliczny delikatny kolorek - pazurki wyglądają obłędnie <3

U mnie Eveline sprawdziło się świetnie

Re: Odżywki

Bielenda

Re: Odżywki

Jakie odżywki po hybrydzie polecacie ? :)

2018-04-27 18:28:48 autor anniee896

 

Eveline 8 w 1
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: