próbki podkładów

  • 2019-01-20, o 11:14
  • 12
  • 5 345
  • 7
  • 9

próbki podkładów

czy jest szansa na wprowadzenie do sprzedaży próbek podkłdów?:) myśle ze wielu kobietom ułattwiłoby to dobor odpowiedniego odcienia. Szczególnie zalezy mi na probkach podkladu revlon

Re: próbki podkładów

Świetny pomysł. Sama bym z tego skorzystała

Re: próbki podkładów

popieram

Re: próbki podkładów

Pomysł jest dobry, ale ciekawe czy dałoby się go zrealizować. 

Re: próbki podkładów

Hej :) niestety nie dysponujemy próbkami wymienionych przez Was podkładów :/ jednak w najbliższym czasie wejdą do sprzedaży 5ml podkłady marki Makeup Atelier Paris umożliwiające dobranie podkładu :D jeżeli jednak chodzi oinne podkłady to napiszcie maila na sklep@ladymakeup.pl z informacją jakie wcześniej używałyście podkłady i jakie chciałybyście zacząć używać to dobierzemy Wam odpowiedni odcień ;)

Re: próbki podkładów

Hej :) niestety nie dysponujemy próbkami wymienionych przez Was podkładów :/ jednak w najbliższym czasie wejdą do sprzedaży 5ml podkłady marki Makeup Atelier Paris umożliwiające dobranie podkładu :D jeżeli jednak chodzi oinne podkłady to napiszcie maila na sklep@ladymakeup.pl z informacją jakie wcześniej używałyście podkłady i jakie chciałybyście zacząć używać to dobierzemy Wam odpowiedni odcień ;)

2019-01-28 09:46:57 autor jagodach

Ooo super, że będą miniaturki MAP :)

Re: próbki podkładów

ja nigdy nie spotkałam się z odmową ze strony sklepów gdy chciałam wziąć jedna pompkę na sprawdzenie, bo wiadomo, ze inne światło jest w sklepie a inne dzienne.. plus trzeba zobaczyć czy kolor nie będzie się utleniał po nałożeniu ;p ale gdyby miniaturki/próbki byłyby dostępne np w necie to ja bym bardzo chętnie :D

Re: próbki podkładów

Dobry pomysł

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: próbki podkładów

Dobra wiadomość że będą próbki map:) prosimy o większy asortyment próbek popularnych marek, to byłoby świetne niż kupować jakiś odcień w ciemno. Ja zwykle nie trafiłam z kolorem:/

Re: próbki podkładów

uwazam ze to bez sensu.. w wiekszosci drogerii sa testery wiec mozna sobie wybrac jakis i przetestowac na miejscu.. ja mam ulubiony i uzywam go od lat

Re: próbki podkładów

jakiego uzywasz? ile testowalas ich wczesnej zanim znalazlas odpowiedni?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: