Sodowa pianka do mycia twarzy

  • 2019-02-20, o 18:07
  • 10
  • 2 708
  • 8
  • 9

Sodowa pianka do mycia twarzy

Czy ktoś używał sodowej pianki do mycia twarzy? Zastanawiam się czy wypróbować, ale nie wiem czy jest warta zachodu.

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

nie widziałam czegoś takiego jeszcze

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

sodowej pianki nie używałam, ale w sumie sa teraz chyba wypuszczone nowe pianki do mycia twarzy ze skorupek jajka, wiec wszystko jest mozliwe o.O nie wiem czy bym ufała sodzie, bo ona często potrafi podrażniać ;/ 

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

Uwielbiam sodową piankę do mycia twarzy :D To moje najnowsze odkrycie i już jest na liście MUST HAVE pielęgnacji cery. Ogólnie mam bardzo wrażliwą skorą do podrażnień i przesuszania się miejscowo skórę i ciężko mi znaleźć toniki, płyny micelarne, kremy czy żele do pielęgnacji twarzy które by mnie nie piekły, nie powodowały zaczerwienień czy innych dolegliwości. Ale nie poddawałam się i szukałam specyfiku idealnego. Aż w końcu znalazłam EVREE SODA CLEAN - Sodową piankę do mycia twarzy. Ma bardzo delikatną formułę, która nic a nic mnie nie podrażnia ani uczula. A ten zapach... truskawek jest nieziemski (inlove) Spróbuj gdyż nie tylko oczysci ci ona skórę ale odblokuje pory i pomoże w zmyciu makijażu :D Nie zawiedziesz się!

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

serio taka pianka sodowa do mycia twarzy jej nie podrażnia? zwłaszcza skórę wrażliwą? pierwszy raz o czymś takim słyszę jak ta pianka.
witam i pozdrawiam :)

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

Ooo ja też nie wiedziałam, że taka pianka istnieje. Jestem jej bardzo ciekawa, muszę sobie poszukać coś godnego uwagi :)

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

serio taka pianka sodowa do mycia twarzy jej nie podrażnia? zwłaszcza skórę wrażliwą? pierwszy raz o czymś takim słyszę jak ta pianka.
2019-03-28 05:57:25 autor fistaszek30

 

Też się zdziaiłam na plus że wszystko z moją cerą jet okej. Bo zazwyczaj takie produkty mają mega mydlinowy zapach i mocno mnie wysuszają a tu nie dość że oczyszcza skórę i usuwa makijaż to jeszcze nawilża i przepięknie pachnie (inlove) A znalazłam przezprzypadek na najniższej półce w rosmannie ^^

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

Wooow, muszę jej koniecznie wypróbować :D

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

A ona nie wysusza za bardzo?

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

Tej sodowej nie znam. Ale znam inna bardzo dobra. Polecam piankę z Bielendy z tej linii Blue Matcha, delikatna pianka oczyszczająco nawilzająca do mycia twarzy

Re: Sodowa pianka do mycia twarzy

Nie używałam takiej pianki nigdy, za to czasem robię sobie maseczkę m.in. z sody.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: