DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

  • 2015-12-22, o 17:13
  • 40
  • 13 518
  • 22
  • 35

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

kremem do depilacji

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

ja stosuje lumea ale dopiero jestem po 2 zabiegach więc ciężko mi coś więcej napisać

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

ja stosuje lumea ale dopiero jestem po 2 zabiegach więc ciężko mi coś więcej napisać

2019-02-01 08:13:52 autor kosmo

 

to daj znać

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

Deplatora nigdy nie stosowałam - zawsze wosk albo maszynka. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

Wosk lubię ale na wąsik

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

Depilatora używam od kilkunastu lat, na wosku bylam raz. Moje wnioski: wosk jest dokładniejszy i efekt utrzymuje sie dłużej ALE jest bardziej "agresywny" dla skóry - akurat u mnie (mam skórę wrażliwą, delikatną) - popękały mi trwale naczynka na nogach - nigdy więcej nie zdecyduję sie na wosk.

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

Depilatorem, wosk to jest masakra

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

Ani tym ani tym :D Wosk boli a depilator.. hmm boli jeszcze bardziej :D Ja zdecydowalam sie na konkretniejsze rozwiazanie i wydepilowalam sie laserowo w Katowicach w klinice Dermed na Korfantego :D Mam spokoj, nie mam krostek, nic mnie nie boli i nie stresuje sie nadchodzacym latem :D

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

w sumie racja

Re: DEPILACJA DEPILATOREM CZY LEPIEJ WOSKIEM ?

Wosk u mnie się nie sprawdził. Boli tak samo jak depilacja depilatorem, poza tym denerwowało mnie to, że zostawały mi na ciele kawałki wosku. Które potem musiałam usuwać oliwka. Tak wieć dla mnie depilator wygrywa.

W tym roku jednak chodze na depilację laserową dwóch okolic.... Mianowicie depilację okolic bikini oraz depilację pach. Oraz pomaga:

https://beautytower.pl/depilacja/lightsheer-trwala-depilacja-laserowa/

Ponoc jeśli depiluje się laserem light sheer to efekt jest na stałe. No zobaczymy ale mam taką nadzieję! 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: