Odżywka do rzęs!

  • 2015-10-14, o 14:12
  • 77
  • 32 714
  • 58
  • 49

Re: Odżywka do rzęs!

kiedyś pamiętam, że sumiennie codziennie nakładałam olejek rycynowy na rzęsy, efekt był super ale brakowało mi cierplwości do tego. Teraz mam tusz z neo i tam w składzie jest właśnie olejek rycynowy i widzę, że to działa bo rzęsy mi się odżywiły, lepiej wyglądają. Łatwiej mi w ten sposób olejek zastosować bo jednak tuszuję oczy codziennie, czyli mam połączenie przyjemnego z pożytecznym ;) a tusz sam w sobie świetny.

Re: Odżywka do rzęs!

Biotebal, spraedziłam i działa. 

Re: Odżywka do rzęs!

Najlepsza odżywka do regeneracji rzęs to ta od Magnitica Lashes usunięto reklamę - uwielbiam jej działanie 

Re: Odżywka do rzęs!

Cześć Wam, 

Chciałabym podpytać o to jakie aktualnie odżywki do rzęs są najlepsze? Miałam problemy zdrowotne (anemia) i mocno ucierpiały na tym moje włosy, rzęsy, paznokcie i skóra. Staram się dojść do siebie i wszystko odbudować :-). Zerkałam sobie w sieć i widzę, że jest mnóstwo nowości, np. usunięto reklamę. Jako że nie mam doświadczenia w tym temacie (wcześniej nie miałam potrzeby stosowania) - byłoby mi miło, gdyby któraś z Was mogła mi polecić coś do odbudowy/regeneracji.

 

W chwili obecnej korzystam tylko z suplementów (Biotebal) i w końcu mam zdrową dietę, ale to chyba nie wystarczy - stąd prośba o rekomendacje.

 

Pozdrawiam

Re: Odżywka do rzęs!

4lashes używam od ponad pół roku i widzę ogromną różnicę

Re: Odżywka do rzęs!

u mnie ostatnio sprawdza się aktywna baza-serum do rzęs Christiana Laurent. Trafiłam na to serum w Rossmannie i tak z ciekawości kupiłam. Muszę przyznać, że efekty już widać po dwóch tygodniach stosowania - rzęsy są dłuższe i takie grubsze. Do tego też zauważyłam, że o wiele mniej wypadają :) Stosuję serum wieczorem przed snem i rano przed nałożeniem tuszu. Według mnie tusz o wiele lepiej się trzyma na tym serum. U mnie wreszcie przestały pojawiać się smugi pod oczami w ciągu dnia ;)

Re: Odżywka do rzęs!

Wcześniej nie wierzyłam w działanie takich odżywek jednak potem miałam okazję wypróbowania takiej odżywki  i rzeczywiście jest działanie co mnie oczywiście pozytywnie zaskoczyło. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Odżywka do rzęs!

Polecam serum od Eveline, Relash. Czasem można złapać je na promocji albo poszperać w sieci za okazyjna ceną. Dzięki niemu mam dosłownie nowe rzesy. Bo nigdy nie były tak długie i geste. O wiele lepiej mi się je tuszuje, mam wtedy dosłownie wachlarz rzęs. Ale nawet bez tuszu wyglądają ładnie i są wyraźne

Re: Odżywka do rzęs!

ja też mogę polecić odżywkę z Eveline, ale Revelash :) stosuję ją regularnie i nie mam zupełnie problemu z rzęsami. Nie wypadają, są grube i gęste. A do tego wreszcie znalazłam produkt który mnie nie uczula i po którym nie łzwią mi oczy :)

Re: Odżywka do rzęs!

jeszcze nie próbowałam, ale podobno revive lashes jest dobra. mam kredkę z tej linii, jestem b zadowolona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: