Podkład do twarzy do suchej skóry

  • 2018-03-05, o 22:56
  • 18
  • 6 823
  • 17
  • 19

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Jak wypada Eveline w porównaniu do Catrice płynnego? Miała któraś z Was oba podkłady? :-) 

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Mnie catrice bardzo zapychał, fakt dobrze kryje, ale co z tego, jak później miałam problem z zaskórnikami, eveline jest lepszy.

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

 eveline liquid control zdecydowanie, podkład lekki, ale dość dobrze kryje, koloryt jest ładnie wyrównany, wydajność też okej, tylko trzeba uważać przy jego aplikacji, bo naprawdę jest bardzo płynny.

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

 eveline liquid control zdecydowanie, podkład lekki, ale dość dobrze kryje, koloryt jest ładnie wyrównany, wydajność też okej, tylko trzeba uważać przy jego aplikacji, bo naprawdę jest bardzo płynny.

2019-01-06 20:38:53 autor kalinosky

 

Mój ulubiony podkład (h)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

z Paese

podkład

Też mam suchą skórę twarzy, więc muszę rozsądnie wybierać podkład. Wiele z nich mnie uczula i potem moja skóra wygląda jeszcze gorzej niż przed makijażem... Najczęściej zamawiam podkład w aptece usunięto reklamę , bo to jednak o wiele delikatniejsze i bardziej hipoalergiczne produkty ;) A ceny mają naprawdę niskie, więc opłaca się tam zrobić zakupy- nie tylko lecznicze, ale i makijażowe ;)

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Może z Bourjois bo one są takie nawilżające

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

u nnie z cerą suchą najlepiej sprawdza się: stary dobry Astor PS, nowy Bell hypo New Liquid, Rimmele.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: