Nauka makijażu

  • 2010-09-27, o 21:30
  • 93
  • 40 977
  • 60
  • 65

Re: Nauka makijażu

Tylko szkolenie zawodowe może dać jakiekolwiek sensowne umiejętności.

Tego nie robi się z dnia na dzień, tylko z czasem, ale efekty są na spokojnie do uzyskania.

Nauka makijażu to nie jest coś, czego nauczycie się przez filmik na youtube. 

Re: Nauka makijażu

W Warszawie jest super Akademia Good Look :) ja się teraz wybieram na ich drugi stopień kursu bo na pierwszyzm już byłam. Ale prowadzą go na prawdę super, ciekawie i dużo praktyki

Re: Nauka makijażu

Gdzie w lubelskim warto pójść na kurs?

Re: Nauka makijażu

Już pisałam. Beauty Lux realizuje takie szkolenia - można się tak wszystkiego nauczyć. Przede wszystkim pracują w małych grupach i na porządnych kosmetykach - właśnie takie kwestie są najważniejsze. Jeśli zdasz egzamin to dostajesz uprawnienia do wykonywania zawodu na terenie UE.

I to już konkret. 

Re: Nauka makijażu

Jestem wizażystką od 10 lat, ale stale podnoszę swoje umiejętności. Wiadomo, w branży kosmetycznej często pojawiają się nowości... 

Ostatnio wysłałam kursantkę z mojego salonu na kurs wizażu/lekcje makijażu do Warszawy (Klucz do Piękna) usunięto reklamę

Otrzymała sporą dawkę NOWOŚCI oraz certyfikat MEN !

Fajny filmik

Witam, jestem tu nowa, więc mnie nie linczujcie. To mój pierwszy post więc jeżeli złamałam regulamin to przepraszam, i jeżeli nie trafiłam z tematem to przekierujcie mojego posta. Znalazłam fajny filmik na usunięto reklamę w którym pokazują jak zrobić fajny i delikatny makijarz wieczorowy. Może któraś z Was rozpozna jakich ona używa kosmetyków, bardzo mi się ten makijarz podoba i chciałabym sobie taki zrobić na studniówkę. Pliss help me !!! 

Re: Nauka makijażu

Żeby wykonywać makijaże na klientkach trzeba koniecznie skończyć kurs wizażu. Ja odbyłam w Beauty Lux taki zawodowy kurs wizażu i dziś pracuję w salonie :) Oczywiście cały czas doszkalam się z jakiś nowych metod. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nauka makijażu

Zdecydowanie bardziej polecam kursy makijażu permanentnego. Branża jest podobna, ale jest zdecydowanie większe zapotrzebowanie na wykwalifikowane pracowniczki. Za taki kurs zapłacisz drożej, ale inwestycja zwróci się na twojej drodze zawodowej w przyszłości.

Osobiście pracowałam jako wizażystka i linergistka i muszę powiedzieć, że zarobki nie są porównywalne... Polecam kursy i szkolenia firmy newlook's permanent makeup.

Re: Nauka makijażu

Jeżeli chodzi o certyfikowane szkolenia z makijażu permanentnego, mogę polecić firmę usunięto reklamę

Mają bardzo dobrych specjalistów.

Re: Nauka makijażu

Dobrze będzie zastanowić się nad szkołą. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: