Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 389
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

ja stawiam na polskie marki, zdecydowanie eveline. Mają dobre jakościowo lakiery, trwałe, niedrogie, spory wybór kolorów, także warto sobie je wypróbować.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja polecam lakiery hybrydowe Lart. Fajnie się na nich pracuje bo mają wygodny pędzelek, są mocno napigmentowane a przy tym nie marszczą się po utwardzeniu. 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Oj firm jest wiele, dobrze jest przetestować przynajmniej kilka, bo każdy ma inne preferencje co do konsystencji. Jednej osobie bardziej odpowiada konsystencja gęsta, druga osoba woli konsystencję rzadką. Ja lubię tak pomiędzy. 

Podpasowały mi te:

usunięto reklamę

Mają ładne kolory, krycie jest dobre, nawet w przypadku jasnych kolorów. Poza tym mają mniejsze pojemności, które bardzo dobrze spisują się w przypadku robienia sobie manicure domowego. 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Jeśli chodzi o bazę, to ostatnio testuję tę z biedry. W końcu udało mi się ją dorwać i jestem bardzo zadowolona z efektu i trwałości.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Semilac

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Semilac
2021-07-12 11:06:31 autor walentyna1990

Dla mnie trochę przereklamowany, choć kolory mają cudne :)

Semilac i neonail

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ostatnio szukałam dobrych żeli do paznokci i tak trafiłam do nich Allepaznokcie usunięto reklamę :) moim zdaniem te są super i bardzo dobrze się trzymają. 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

nie wiem, czy któraś z Pań już polecała, ale ja jestem zachwycona marką Claresa. naprawdę świetne lakiery, za zaskakująco niską cenę. polecam wszystkim, którzy jeszcze nie próbowali. jak dla mnie pracuje się z nimi o wiele lepiej niż z tymi najbardziej popularnych marek. mój ulubiony produkt (a sprawdziłam kilka marek) to top no wipe, dla mnie świetny :)

usunięto reklamę

dajcie znać, jak wam się sprawdzają

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Jeszcze kiedyś wskazałabym jak te poprzednie wszystkie,,, Teraz tylko Cosmetics Zone

 

polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: