Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

  • 2019-01-09, o 18:17
  • 12
  • 4 449
  • 10
  • 12

Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić? 

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

nie oplaca sie kupowac zestawu startowego, taniej wychodzi osobne kompletowanie akcesorji do monicure hybrydowego

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Właśnie, że się opłaca. Kupiłam ostatnio zestaw best choice z neo nail na ich oficjalnej stronie.Nie dość, że był przeceniony o jakieś 50 zł, to jeszcze po zsumowaniu wartości wszystkich produktów z zestawu osobno, wyszło mi, że na zestawie oszczędziłam kolejne około 40 zl, więc w sumie oszczędziłam prawie stówkę :)

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Sama nie posiadam ale kilka koleżanek bardzo chwali neo nail

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Ja mam neonail i jest bardzo dobry

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Ja pierwszy  zestaw kupiłam jakiś tańszy na allegro żeby sprawdzić, czy w ogóle mi si to spodoba, czy będę potrafiła sama sobie robić ładne paznokcie. Z czasem dokupowałam kolejne akcesria, kupiłam lepszą lampę :)

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

neonail myślę, że się sprawdzi

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Nie polecam kompletować sobie lakierów chińskich. Nie wiadomo jaki jest skład tych lakierów, obawiałabym sie, że decydując się na coś takiego ryzykuję alergię. W niezłej cenie zestaw do paznokci hybrydowych można obecnie kupić usunięto reklamę

Lubię ich lakiery z kilku względów. Należa do gęstszych, dzięki temu nie rozlewają się podczas malowania na płytce paznokciowej. Jak również dobrze kryją. Ciemne kolory kryja w jednej warstwie. Jasne kolory kryją na dwie warstwy, dzięki czemu nie trzeba marnować tak dużo czasu na malowanie pazurków. Szczególnie jeśli tego czasu nie ma się wiele.  Poza tym na stronie jest sporo zniżek. 

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Ja kompletowałam swój zestaw dobrych kilka lat temu. Wszystko kupowałam oddzielnie takie, jakie chciałam :)

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Cały zestaw kupiłam oddzielnie, każdy produkt pojedynczo.

Re: Dziewczyny, z jakiej firmy zestaw startowy do hybryd warto kupić?

Silcare ❤️ bardzo dobra jakość produktów i niskie ceny
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: