Sposób na opadającą powiekę.

  • 2012-04-11, o 17:02
  • 66
  • 57 528
  • 40
  • 49

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Ostatnio modne są zabiegi plazmą na opadającą powiekę.

2018-07-18 13:11:30 autor beautyan

dokładnie tak i dają naprawdę dobre efekty

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Najskuteczniejsza to będzie operacja plastyczna, moja koleżanka jest po takim zabiegu, bardzo dobrze wygląda. 

 

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Ja przeszłam zabieg plastyki powiek laserem CO2, on jest wykonywany w znieczuleniu miejscowy, trwa godzinę, później można pójść do domu. Chirurg usuwa nadmiar skóry i cześć tłuszczu z oczodołowego i po sprawie. Lepiej zdecydować się na laser, bo rekonwalescencja jest krótsza.  Jakby ktoś był zainteresowany powieki robiłam u Dr Murawskiego w Elite, to warszawska klinika. 

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Teraz coraz częściej wykorzystuje się laser w przypadku zabiegów czy operacji plastycznych, dobra alternatywa. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Moja mama ma bardzo mocno opadające powieki, a szczególnie jedną. Oko wydaje się mniejsze o połowę jedno od drugiego. Niestety zabieg jest kosztowny, poza tym mama nie chciałaby się mu poddać. Zamówiłam jej plasterki na opadające powieki. Ciekawe czy cokolwiek zdziałają. 

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Słyszałam od koleżanki, że NFZ robi takie operacje (oczywiście jedna powieka na raz). Ale trzeba mieć od lekarza jakieś zaświadczenie, że opadająca powieka utrudnia naturalne funkcjonowanie, czyli np opada tak mocno że zmniejsza pole widzenia itp. Jej mama miała robione oba oczka i jest bardzo zadowolona. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: