Masz tatuaż? Jak tak to jaki i gdzie?

  • 2017-02-13, o 20:20
  • 56
  • 17 802
  • 47
  • 47

Re: Masz tatuaż? Jak tak to jaki i gdzie?

Ja mam tatuaż przedramieniu. Jest taki delikatny. Mały kwiatuszek ;) Także nic strasznie rzucające się w oczy. Poza tym bardzo ważna tez jest pielęgnacj takiego tatuażu. Ja smaruje spejcalnym kosmetykiem poleconym w studio Tattoo Butter Loveink. Mnie przekonało to, że nie ma żadnych susbtancji ropopochodnych i innych peg i wgl. Ale ma w sobie masło shea, masło migdałowe ole kokosowy... i ... papayę :D 

Re: Masz tatuaż? Jak tak to jaki i gdzie?

Mam tatuaż od września. Lawenda na ręce. Nie żałuję swojej decyzji, wręcz przeciwnie - chciałabym jeszcze kilka małych  przyszłości wykonać :)

Re: Masz tatuaż? Jak tak to jaki i gdzie?

nie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Masz tatuaż? Jak tak to jaki i gdzie?

ja też nie mam jeszcze żadnego

Re: Masz tatuaż? Jak tak to jaki i gdzie?

Warto podpytac studentow, zwlaszcza na ASP wiele z nich robi tatuaze w warunkach domowych za nizsza cene. Oczywiscie nie zachecam do robienia tak z bardzo skomplikowanymi, ale prostsze wzory to oszczednosc.

Re: Masz tatuaż? Jak tak to jaki i gdzie?

Mam tatuaż na lędzwiach z tyłu, naprawde robi wrażenie, zwłaszcza jak sie ma umięśnione plecy, robilam te dziarkę w studio usunięto reklamę miejscówka naprawde genialna, tatuażysya naprawde świetny, teraz marzy mi się coś na szyi, ale zobaczymy jeszcze :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: