Blizny po trądziku

  • Temat zamknięty
  • 2019-01-14, o 18:14
  • 11
  • 5 140
  • 11
  • 11

Blizny po trądziku

Jak pozbyć sie blizn po trądziku? Macie jakieś rady?

 

Taki temat jest już na forum. Polecam skorzystać z lupki do wyszukiwania.

Re: Blizny po trądziku

tez sie dowiem, na mnie kwasy nie dzialaja, jeszcze gorzej mnie uczulaja. moze peeling laserowy?

Re: Blizny po trądziku

Mojej koleżance pomogły zabiegi na twarz u kosmetyczki chyba kwasami

Re: Blizny po trądziku

Czy ktoś słyszał o peelingu sunew med? Ciekawa jestem czy pomoże w tym właśnie problemie...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Blizny po trądziku

kwasy

kosmetyki z niacynamidem

wit. C

Re: Blizny po trądziku

A masz świeże rany czy juz takie ktore zostaly po zagojeniu?

Re: Blizny po trądziku

Zacznę od tego, że do prawie 25roku życia cierpiałam na bardzo silna odmianę trądziku i miałam na skórze twarzy najpierw cysty, stany zapalne, a później przebarwienia i blizny, które zresztą mam do dzisiaj. Długo, bo przez prawie 3 lata łudziłam się, że uda mi się je zwalczyć kremami dostępnymi w drogeriach i aptekach. Niestety mimo stosowania najrożniejszych kremów, moja skóra nadal wygląda źle a blizny są tak samo głebokie i duże. Jak myślicie, czy mezoterapia igłowa w połączeniu z uprzednimi zabiegami mikrodermabrazli i peelingów kwasowych może mi pomóc?

Re: Blizny po trądziku

to zalezy czy masz aktywny tradzik czy nie, przy ropnych wypryskach nie mozna stosowac mezoterapi iglowej 

Re: Blizny po trądziku

Na to spróbujcie laserowe zabiegi, moja siostra robiła w dermedzie w Krakowie, buzię ma teraz gładziutka, bez sinych blizn, jest bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana, tak więc naprawdę warto, zamiast się meczyc i nakładac tony fluidu bo fluid podkresla blizny i to bardzo

Re: Blizny po trądziku

Skinoren

:)

Re: Blizny po trądziku

Kiedyś miałam kosmetyk z lukrecją, nagietkiem i drożdżami na trądzik także on mi też trochę pomógł na blizny po trądziku.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: