lampa pierścieniowa do wykonywania makajażu

  • 2019-01-20, o 08:36
  • 5
  • 3 156
  • 3
  • 5

lampa pierścieniowa do wykonywania makijażu

Witam drogie Panie,

 

Chciałbym się doradzić w Was w kwestii lampy pierścieniowej. Moja narzeczona ma za 3 tygodnie urodziny i chciałem jej zrobić niespodziankę i kupić lampę pierścieniową.Potrzebuje ona jej do wykonywania makijażu, bo to jej pasja. Zacząłem szukać na allegro takiej, ale widzę, że wszstkie są po to, aby wykonywać zdjęcia, by było lepsze światło. I nie wiem czy jej chodzi właśnie o taką czy o jakąś inną, Nie chciałbym zrobić babola, dlatego prosiłbym Was o pomoc. Ona zdjęć nie robi, tylko kiedyś coś wspominała o lepszym świetle. usunięto reklamę czy to chodzi o coś takiego? 

Prosiłbym o pomoc,bo jestem zielony w temacie, a chciałbym zobaczyć na jej twarzy radość po otwarciu prezentu ;)

 

Re: lampa pierścieniowa do wykonywania makajażu

jeśli robi makijaż sama sobie lampa pierścieniowa może ją razić w oczy bo swiatło musi ustawić przed sobą :/ jeśli nie jest to na potrzeby profesjonalne polecam stojące lusterko z zamontowanymi żarówkami chłodnymi led, dostaniesz je na alegro, nie są tanie, ale naprawdę warto , nie mogę wstawić tu linku, ale myślę, że znajdziesz

Re: lampa pierścieniowa do wykonywania makajażu

sama nie wiem jak to jest z tymi lampami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lampa pierścieniowa do wykonywania makajażu

Do robienia zdjęć są na pewno, ale czy taka lampa pomaga w wykonywaniu makijażu, czy wręcz przeciwnie, to nie wiem. Sama chętnie się dowiem. 

Re: lampa pierścieniowa do wykonywania makajażu

Do robienia zdjęć są na pewno, ale czy taka lampa pomaga w wykonywaniu makijażu, czy wręcz przeciwnie, to nie wiem. Sama chętnie się dowiem. 

Re: lampa pierścieniowa do wykonywania makajażu

Taka lampa to chyba raczej przydaje sie do samej prezentacji makijażu niż do wykonywania
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: