Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 100 977
  • 121
  • 157

Dieta i ćwiczenia

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta to nie tylko zdrowe odżywianie i ćwiczenia ale także nasz umysł, z którym to własnie miałam problem jak przechodziłam na dietę. Nie byłam w stanie się zmobilizować i trwać w postanowieniu. Ciężko pracowałam po czym wracałam do starych nawyków - i tak w kółko, aż w końcu wysiadłam i psychicznie i fizycznie. Wtedy też stwierdziłam, że bez pomocy się nie obędzie i na necie znalazłam coś takiego jak Diet Coaching. Poczytałam o tym więcej i znalazłam specjalistkę, Panią Aleksandrę Łomzik, do której zaczęłam chodzić na sesjie. Długie, intensywne rozmowy bardzo mi pomogły. Wniosły więcej energii i mobilizacji w moje postanowienia. Pracowałyśmy nad moimi celami i dążeniami aż w końcu osiągnęłam to co chciałam od początku - w rok schudłam 15 kg - zdrowo, z głową. Mówiąc szczerzę, dalej chudnę i dalej chodzę na konsultację. Nabrałam wiary w siebie i swoje możliwości a poza tym jestem ogromnie dumna z siebie, że udało mi się tyle osiągnąc - wolno bo wolno ale dla mnie to naprawdę sporo. Pani Aleksandra mnie wspiera i pomaga dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych. Jestem jej ogromnie wdzięczna a poza tym jest bardzo dobrą i ciepłą osobą więc każda rozmowa z nią to czysta przyjemność.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Przy nowoczesnym stylu życia i nawykach żywieniowych utrzymanie prawidłowej wagi może być trudne, a utrata wagi jest jeszcze trudniejsza. Dodatkiem do trudności jest obfitość diet i obiecujące szybkie rezultaty, które uwodzą i wprowadzają nas w zakłopotanie, a ostatecznie prowadzą do porażki. Jeśli już próbowałeś dietę i nie schudłeś wcześniej, być może zdecydowałeś, że jest to zbyt trudne lub że dieta nie działa w twoim przypadku. I w pewnym sensie masz prawdopodobnie rację: tradycyjne diety nie działają, przynajmniej na dłuższą perspektywę. Mam również pytanie, czy słyszeliście kiedyś o Liporedium usunięto reklamę? Czy takie rzeczy działają w ogóle ?

Przede wszystkim to polecam przerzucic sie na diete z niskotluszczowego nabialu i owocow, oczywiscie z plynow glownie woda, ale tez bez przesady zeby organizm jej nie gromadzil w nadmiarze.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

A próbował ktoś wykonywać w domu zabieg "body wrapping"? Właśnie się nad nim zastanawiam a na stronie pokazał się koncentrat z BINGOSPA do właśnie czegoś takiego :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

trzeba sie odchudzać z głową

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Przede wszystkim naturalne produkty, ja przykładowo nie wyobrazam sobieinaczej się odzywiac już niz bez chemii, ostatnio nawet kupiłam włoszczyzne na rosół naturalną i sucszoną USUNIETO REKLAME  no i do tego sporo ruchu

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

W sumie racja. Ale weżcie pod uwagę również, że liczy się nie tylko to jaką dietę stosujecie ale to czy ruszacie się . Bo ruch jest bardzo wazny. Poza tym obecnie modne sa diety wegetariańskie oraz wegańskie i faktycznie mozna za ich pomocą schudnąć ale rowneiż trzeba wiedzieć jak je stosowac. Tak aby dostarczyć organizmowi wszystkich odpowiednich składników odżywczych i aby nie eliminować witamin i mikroelementów....

 

Zerknijcie sobie tutaj

USUNIETO REKLAME

 

Na stronie jest opisane na przykład jak powinien wyglądac bezglutenowy weganizm. 

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zdecydowanie dla mnie najlepsze są zioła Tybetańskie na odchudzanie a próbowałam już chyba wszystkiego bez efektu. Po kuracji ziołami Tybetańskimi straciłam kilogramy bez specjalnych wyrzeczeń a mój metabolizm teraz jest dużo szybszy niż był wcześniej. Naprawdę polecam sprawdzony sklep Usunięto reklamę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: