Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

  • 2011-11-01, o 14:07
  • 346
  • 110 780
  • 40
  • 90

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

napewno nie wolno szybko chudnąć bo efekt jojo murowany, nie głodzić się bo przemiana materii spowolnieje, nie myśleć że suplementy nic nie dają, bo te dobrze dobrane swietnie wspomagają

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

przede wszystkim nie głodzić się!  wysypiać się, zmniejszyć objętość posiłków, ograniczyć słodycze i tłuste potrawy jak i regularne spożywanie pieczywa. zrezygnować z częstego spożycia alkoholi. to wystarczy na początek i efekt powinien byc widoczny.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Najgorsze co moze byc to glodzenie sie, bo organizm wariuje i oczywiscie pobiera zasoby z ciała sprawiając że chudnie - tylko co z tego skoro gdy zaczniemy jeść zaczyna gromadzić tłuszcze na zapas.

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Ja jem wszystko, tylko z rozsądkiem. Nie głodzę się, jedynie pierwszy posiłek jem o 11.00. Wyeliminowałam napoje gazowane. nie słodzę kawy/ herbaty. Staram się jeść o równych porach...

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

nie głodzić się

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Najważniejsze to nie głodzić się 

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Od pewnego czasu mam problem z przewleką biegunką/ Co może byc powodem? 

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

Oj trudno jest tutaj odpowiedzieć bo powodów może byc bardzo wiele

stres

nieodpowiednia dieta

nietolerancje pokarmowe

problem z jelitami

W sytuacji jeśli biegunka jest raz na jakiś czas możemy podejrzewać nietolerancje, jednak jesli występuje przewlekle to na pewno nie powinnaś tego ignorować ale powinnaś wybrać sie do lekarza, który powinien zlecić Ci odpowiednie badania.

 

Jak na razie powinna pomoc tabletka nifuroksazydu

usunięto reklamę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

A co dokładnie jadasz w ciagu dnia i diety bo to dość istotne. Miałaś już coś takiego podobnego kiedyś?

Re: Odchudzanie - czyli jak tego nie robić.

oprócz zdrowe diety i ćwiczeń warto wspomagać się dodatkowo, choćby przezkoktajle odchudzające, pełno teraz tego w aptekach, znalazłam ttuaj szeroki wybór: usunięto reklamę  sama nie stosowałam jeszcze, ale jestem ciekawa waszej opinii, czy komuś to istotnie pomogło?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: