Problem z podkladem

  • 2018-11-22, o 18:06
  • 46
  • 7 949
  • 26
  • 35

Problem z podkladem

Hej dziewczyny!

mam problem, gdy używam podkładu na nos to tak jakby go nie ma nie „wklepuje się” i podkład w kopiach oczu nosa i ust się warzy, co zrobić? Używam peelingu,toniku,serum , kremu i nadal nic mam cerę mieszaną , znacie jakieś rady, proszę ;)

 

Re: Problem z podkladem

Niestety tak to już jest, że okolice nosa to dość problematyczne miejsce do nakładania podkładu. Proponuję ci uzycie odpowiedniej bazy pod podkład (albo jej zmianę bo może gryźć się z fluidem) oraz utrwalenie dobrze pudrem ^^

Re: Problem z podkladem

Ja też mam taki problem. Niestety tak jest

Re: Problem z podkladem

Też mam taki problem

Re: Problem z podkladem

mam podobnie

Re: Problem z podkladem

Mam podobnie

Re: Problem z podkladem

Może spróbuj bazy pod makijaż, odpowiedniej dla swojego rodzaju cery. Czasem na nos warto nałożyć nawet bazę pod cienie, dobrze się sprawdza. 

Re: Problem z podkladem

Dodatkowo staraj się też nawilżać dobrze skórę. Gdy cera będzie w dobrej kondycji, na pewno ułatwi sprawę nakłądania podkładu. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem z podkladem

Bywa u mnie podobnie ale tylko z niektórymi podkladami, a z niektórymi nie mam problemu. U mnie to właśnie strefa T i nos i okolice kwalifikują podkład do miana najlepszego dla mnie. Podobnie trochę to chyba zależy u mnie od stanu cery, czy jest odpowiednio nawilżona/natłuszczona i czy lekkim peellingiem pozbyłam się suchych skorek.

Re: Problem z podkladem

może zmienić podkład

Re: Problem z podkladem

Youtuberka Karolina Ziętek nagrała fajny filmik o podkładach i problemach z nimi. ;) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: