manicure hybrydowy

  • 2015-07-30, o 21:15
  • 93
  • 42 655
  • 68
  • 68

Re: manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to super rozwiązanie, jednak trzeba robić przerwy przed kolejnym nakładaniem kolorów! Ja przez to sobie zniszczyłam paznokcie, także miałam kilkumiesięczną przerwę od hybryd. Znowu do nich powróciłam, eveline wypuściła nowe kolory, także zaopatrzyłam się już w kilka i będę próbować robić hybrydy.

Re: manicure hybrydowy

No ja się właśnie boję, że moje paznokcie hybryd i szczególnie ich ściągania nie wytrzymają, bo są i tak delikatne...

Re: manicure hybrydowy

Teraz jest promocja w Rossmanie na lakiery hybrydowe z eveline, warto je kupić, ja chyba dokupię jeszcze kilka kolorów.

Re: manicure hybrydowy

Warto zwrócić uwagę na MylaQ. Jakościowo są bardzo dobre, a cenę mają niższą niż Semilac czy NeoNail. Miałam okazję używać każdej z tych marek i MylaQ wychodzi najkorzystniej. Jasny kolor potrzebuje tylko 2 warstw do pełnego krycia, nie smuży, ma idealną konsystencję także ja szczerze polecam! :)

Re: manicure hybrydowy

Nie słyszałam jeszcze o takiej marce ale ja używam tych lakierów z Makear i raczej nie zmienia się zwycięskiego składu :) :) :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

nie zauważylam żadnych wad używania hybrydowych lakierów

Re: manicure hybrydowy

nie zauważylam żadnych wad używania hybrydowych lakierów

2018-08-24 18:36:34 autor lucja1996

 

Ja w sumie też nie zauważyłam

Re: manicure hybrydowy

Dziewczyny, jak się robi dobrze robotę, na dobrych produktach to jak można zrobić sobie krzywdę? a robienie sobie "przerwy od hybrydy" na 3 tygodnie jest jeszcze gorsze, niż nałożenie sobie hybrydy! Jeżeli już, to można zaprzestać hybrydy na czas, dopóki paznokieć całkiem nie zrośnie, jednak należy płytkę zabezpieczyć warstą bazy. Ja uwielbiam mieć zadbane pazurki, to poniekąd wizytówka dla nas kobiet, pracuję na marce Makear, nic złego z pazurkami się nie dzieje :)

Re: manicure hybrydowy

Moim zdaniem warto spróbować, ja już nigdy nie wrócę do zwykłego lakieru odkąd spróbowałam hybryd. Wygodna, piękny długi wygląd :))
K.K.

Re: manicure hybrydowy

Czy ktoś wie w jaki sposób osiągnąć takie efekty zdobień czy to jes ręcznie malowane, czy są może jakieś gotowe szablon?

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: