Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 183
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

ooo dzięki witkanka ;) ja też jestem za naturalnymi metodami :) masaż działa cuda

Ja bym chciała w przyszłości zdecydować się na zabieg powiększenia biustu, jedynie mnie blokuje myśl o bólu fizycznym i psychicznym jak widzę ile to kosztuję :(
K.K.

Re: Powiększenie biustu

Ja nie mam zbyt obfitego biustu ale jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało. Jeżeli jednak miałabym z tym problem to pewnie zdecydowałabym sie na powiększenie :)

Re: Powiększenie biustu

Powiększanie biustu na własną rękę to czynnośc wymagająca zaparcia i odpowiedniego doboru środków, ale jest jak najbardziej mozliwa - zwłaszcza jeżeli zalezy nam na przywróceniu ich jędrności. Na pewno warto zmienić swoje codzienne menu (tutaj ogromną rolę odgrywa soja, ale tez np. sezam, kozieradka czy fasola i czosnek), warto takze zacząć ćwiczyć mięsnie klatki piersiowej. Ostatecznie nie obejdzie sie też bez masaży, najlepiej wspomaganych odpowiednim środkiem ujędrniajacym. Takim jak nasz krem Frashe :) Dzięki regularnemu stosowaniu zapewnia on napięcie skóry klatki piersiowej i przywrócenie jej odpowiedniej elastyczności, pozwalającej na uniesienie biustu.

Re: Powiększenie biustu

a myślałyście nad powiększeniem biustu przez przeszczep własnego tłuszczu? jest to super metoda, na pewno bardziej bezpieczniejsza i przyjemniejsza niż zwykła operacja. ja miałam przeprowadzony taki zabieg w klinice melitus w Warszawie i byłam pod okiem chirurga plastycznego Jarosława Zielińskiego. Świetne podejście, sądzę, że każda z nas zasługuje na to by o siebie zadbać. 

Re: Powiększenie biustu

mysle, ze to fajne rozwiazanie, zeby poprawic swoj wyglad, czasem tez by pozbyc sie kompleksów :) nawet celebrytki decyduja sie na takie operacje, widzialam ze chodakowska i rozenek maja wszczepione implanty mentor i ladnie to wyglada.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

mysle, ze to fajne rozwiazanie, zeby poprawic swoj wyglad, czasem tez by pozbyc sie kompleksów :) nawet celebrytki decyduja sie na takie operacje, widzialam ze chodakowska i rozenek maja wszczepione implanty mentor i ladnie to wyglada.

2019-01-08 23:52:39 autor electricsound

Racja. Teraz to Mentor ma nowe implanty Xtra. Tez fajnie wygladaja. Podobno sa bardziej miekkie od żelowych.

Re: Powiększenie biustu

Osobiście chyba nigdy bym się nie zdecydowała na operację powiększania biustu. Uważam, że lepiej mieć naturalne, ale mniejsze niż napompowaną sztuczność.

 

Istnieje sporo domowych sposobów jak na przykład częsty masaż piersi albo stosowanie ziół. Jeszcze nie poznałam osoby, która dzięki takim sposobom by osiagnęła zadowalające efekty :P

 

A o kremach i tabletkach, które powiększają biustu nie wiem co mam myśleć. Z jednej strony są one bogate w składniki, które mają wpływ na receptory estrogenowe. Coś takiego można znaleźć na http://polskakobieta.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu/ jest tu ktoś kto rzeczywiście coś takiego stosował? Dużo źródeł podaje, że niektóre kobiety powiększyły biustu o nawet 3 rozmiary. Ja byłabym zadowolona chociaż z jednego :D

Re: Powiększenie biustu

Możecie sobie kupić taki krem ale raczej krem nie podziała na powięszenie biustu.... Wiem bo miałam okazję przestestować ich kilka i jeśli jest dobry krem to podziała na ujędrnienie czy polepszenie stanu skóry ale na pewno nie na powiekszenie biustu. 

Z kremów polecam perfect bust, jest trochę drogi ale ma naturalne skłądniki oraz co najważniejsze działa. Opakowanie z pompką pozwala na idealne dozowanie kremu. Produkt szybko się wchłania, a skóra na piersiach, dekoldzie i szyi staje się bardziej napięta. Ma działanie liftingujące. Cena jest dosć wysoka ale naprawdę warto jest zainwestować w coś co rzeczywiście działa! 

Re: Powiększenie biustu

Linka kup sobie tabletki... Nie wierzyłam szczerze powiedziawszy, że coś takiego działa ale przetestowałam i w moim przypadku zadziałało. Z tej samej serii perfect bust.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: