manicure hybrydowy

  • 2011-06-27, o 10:45
  • 123
  • 59 742
  • 57
  • 81

Re: manicure hybrydowy

Super ten kolorek, ja robię podobne paznokcie u swojej kosmetyczki w Krakowie usunięto reklamę polecam

Re: manicure hybrydowy

Ja teraz przez całe lato mam hybrydę i jestem mega zadowolona :) Nie mam problemu z paznokciami i ich malowaniem ;) Teraz mam hybrydę z Makear kolor 812 :) Hybrydę osobiście bardzo lubie bo nie odpryskuje i jest bardzo trwała, zwłaszcza z tej firmy ;) Dobrze kryje ;)

Re: manicure hybrydowy

Ja teraz przez całe lato mam hybrydę i jestem mega zadowolona :) Nie mam problemu z paznokciami i ich malowaniem ;) Teraz mam hybrydę z Makear kolor 812 :) Hybrydę osobiście bardzo lubie bo nie odpryskuje i jest bardzo trwała, zwłaszcza z tej firmy ;) Dobrze kryje ;)

2017-07-25 01:10:54 autor mamiko

Ja też je lubię ! :) dobrze się nimi maluje bo mają dobrą konsystencję i dobrze wyprofilowany pędzelek. W końcu nie mam pozalewanych skórek :)

Re: manicure hybrydowy

ja to Makear uwielbiam po prostu, jestem uzależniona mam 42 sztuki juz w domu :)

Re: manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to przede wszystkim bardzo duża wygoda, także ja się wcale nie dziwię, ze tyle dziewczyn decyduje się na kupno zestawu i wykonywanie paznokci samodzielnie w domu. Niestety lakiery są dość kosztowne, ale coś za coś. Ja używam tych z eveline, to udaje mi się trochę zaoszczędzić, one wcale nie są gorsze od tych z wyższych półek, dobrze się trzymają, spokojnie 4 tygodnie można je nosić.

Re: manicure hybrydowy

lakiery z eveline najlepsze! Ja ich używam roku i nie mam żadnych zastrzeżeń, duży wybór kolorów i dobra trwałość, nie ma sensu przepłacać.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

Manicur powinien być trwały. Tego oczekują klientki, dlatego dobrym rozwiązaniem są lakiery hybrydowe. Pracowałam na kilku markach ale najlepiej sprawdziły się lakier Lart. Pracuje mi się na nich super, a i moje klientki są zadowolone bo ich paznokcie trzymają się długo, a dzięki mocnej pigmentacji  świetnie kryją i nie widać prześwitów. 

Re: manicure hybrydowy

Wod dobrze wiedzieć i sama bym to wypróbowała :) 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest najwygodniejszy

Re: manicure hybrydowy

Nigdy nie robilam, choć mam w domu caly zestaw już...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: