krem ze śluzu ślimaka

  • 2016-02-11, o 11:48
  • 47
  • 14 377
  • 36
  • 42

Re: krem ze śluzu ślimaka

Używa moja koleżanka i bardzo chwali ten krem

Re: krem ze śluzu ślimaka

Ja używam kremu ze śluzem ślimaka i faktycznie rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt cery, tylko pytanie ile masz lat, ponieważ ten, którego ja używam jest do cery dojżałej 40+. Ja jestem po 30stce i już używam tego produktu. Bardzo dobrze sprawdza się dla mojej lekko przesuszonej cery, skłonnej do przebarwień. ten krem to Kuracja Młodości Bielendy, jest nawilżający :)

Re: krem ze śluzu ślimaka

słyszałam, że jest świetny

Re: krem ze śluzu ślimaka

nie stosowałam nigdy

Re: krem ze śluzu ślimaka

Używałam już kilku i balsamów do ciała też, całkiem przyjemne :)

Re: krem ze śluzu ślimaka

L'BIOTICA na to reaguje, super maski.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem ze śluzu ślimaka

Dostałam taki krem w prezencie, z Eveline. Uzywam jakos dwa tygodnie. I w sumie jestem pozytywnie zaskoczona. Krem ma fajna konsystencje, lekka, nie obciaza skory, szybko sie wchlania, wiec stosuje go nawet pod makijaz. A jesli chodzi o to jak wplywa na skore to moja w koncu jest w 100% nawilzona, taka przyjemnie miekka. Koloryt tez mi sie poprawil i okolice oczu w koncu wygladaja po ludzku :D

Re: krem ze śluzu ślimaka

Bardzo dobry jest krem pod oczy z eksraktem właśnie ze śluzu ślimaka od Bielendy z serii kuracja młodości. Jak jestem sceptyczna co do kremów pod oczy, tak ten faktycznie jest dobry :)

Re: krem ze śluzu ślimaka

Uzywalam maseczek ze śluzem ślimaka, ale nie widzialam jakis super efektów.

Re: krem ze śluzu ślimaka

Teraz to dość popularny składnik, ja też mam krem tego typu z eveline royal snail, nie miałam jakiś specjalnych oczekiwań wobec niego, byłam nastawiona dość sceptycznie, ale muszę przyznać, że super się sprawdza, naprawdę. Nawilża, wygładza skórę i dobrze współgra z moim podkładem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: