Cienkie i mocno wypadające włosy

  • 2016-12-14, o 21:47
  • 79
  • 30 606
  • 59
  • 59

Weź biotebal albo spiruline

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Może skrzyp coś da

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Olej z wiesiołka tłoczony na zimno, np. Gal w kapsułkach. A do tego mocny napar z pokrzywy pity kilka razy dziennie. Włosy przestaną wypadać na 100%

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

zdrowo się odżywiać

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Wypadanie włosów musi mieć jakieś przyczyny, jak problem jest duży być może jest to związane z problemami zdrowotnymi i warto to sprawdzić. W psychomedic w Warszawie mają dobych endokrynologów, jakby ktoś był zainteresowany, można się do nich zarejestrować online, nie czeka się w żadnych kolejkach, wszystko jak należy. Dobre jest to, że przyjmują 7 dni w tygodniu, także można się umówić na wizytę w weekend, jak w tygodniu nie mamy czasu. Probemy z tarczycą są coraz powszechniejsze, polecam wybrać się na usg.

2018-04-26 12:46:03 autor atoska2

W tej klinice na pewno otrzyma się pomoc bo mają świetnych specjalistów. Wystarczy z resztą przejrzeć Internet i poczytać o nich opinie - mówią chyba same za siebie. To bardzo dobrzy lekarze z wiedzą i doświadczeniem, którzy dbają o dobro pacjenta. Jak dla mnie rejestracja online to spore ułatwienie i przede wszystkim oszczędność czasu.

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Może warto wypróbować wcierki na porost albo jakieś tabletki ?

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

mnie wcierki nie pomogly, wlosy wypadaly mi strasznie, bylam przerazona, zglosilam sie do Kliniki Przeszczepu Wlosow w Warszawie na konsultacje, cale szczescie sa na to sposoby, skorzystalam z zabiegu przeszczepu wlosow i goraco polecam, balam sie bardzo ale teraz juz jestem bogatsza w doswiadczenie i wiem ze nie ma czego, zabieg bezbolesny, nie zostaly mi zadne blizny a efekty sa zadowalajace

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

mnie wcierki nie pomogly, wlosy wypadaly mi strasznie, bylam przerazona, zglosilam sie do Kliniki Przeszczepu Wlosow w Warszawie na konsultacje, cale szczescie sa na to sposoby, skorzystalam z zabiegu przeszczepu wlosow i goraco polecam, balam sie bardzo ale teraz juz jestem bogatsza w doswiadczenie i wiem ze nie ma czego, zabieg bezbolesny, nie zostaly mi zadne blizny a efekty sa zadowalajace

2019-03-25 21:37:03 autor basiula90

 

A jak cenowo to wygląda? :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Naturalne produkty do pielęgnacji to jedno, ale warto zmienić sprzęt do stylizacji włosów - ja jestem zachwycona super delikatna lokówką C625E z linii sensitive od babyliss, nie uszkadza włosów a loki są błyszcące i zdrowe

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Biotyna 5mg i olej z wiesiołka w kapsułkach np. Gal. Taki mix ci pomoże.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: