Akupunktura – czy to działa?

  • 2018-12-18, o 04:44
  • 12
  • 4 617
  • 11
  • 12

Akupunktura – czy to działa?

Dziewczyny zastanawiam się nad zabiegiem magneto akupunktury, chodzi o stymulację produkcji kolagenu i likwidację zmarszczek. Czytałam na ten temat i ponoć skuteczne są takie zabiegi. Co sądzicie na ten temat?

Re: Akupunktura – czy to działa?

moim zdaniem nie dziala

Re: Akupunktura – czy to działa?

nie słyszałam

Re: Akupunktura – czy to działa?

Jeśli chodzi o zabiegi zdrowotne, akupunktura działa. Myślę, że i zabiegi urodowe dają dobre efekty. 

Re: Akupunktura – czy to działa?

Jakoś nie jestem przekonana, choć trudno się wypowiadać, jak się nie było na takim zabiegu.

Re: Akupunktura – czy to działa?

O to właśnie chodzi, najpierw trzeba przejść taki zabieg, żeby móc ocenić, czy działa czy nie. Moim zdaniem warto się zdecydować i wiem, że akupunktura jest skuteczna. W Futura Medica w Krakowie wykonują takie zabiegi, wiem, że mają też gabinet w Katowicach, jakby ktoś był zainteresowany.

Re: Akupunktura – czy to działa?

Traktuję to z przymróżeniem oka.

Re: Akupunktura – czy to działa?

O to właśnie chodzi, najpierw trzeba przejść taki zabieg, żeby móc ocenić, czy działa czy nie. Moim zdaniem warto się zdecydować i wiem, że akupunktura jest skuteczna. W Futura Medica w Krakowie wykonują takie zabiegi, wiem, że mają też gabinet w Katowicach, jakby ktoś był zainteresowany.

Re: Akupunktura – czy to działa?

Przeszłaś taki zabieg?

Re: Akupunktura – czy to działa?

Moja przyjaciółka się zdecydowała i efekty są widoczne, tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo od razu nie zauważysz poprawy. Poza tym to trochę kasy kosztuje, także dlatego ja jeszcze się nie zdecydowałam.

Re: Akupunktura – czy to działa?

Działa, przecież akupunktura jest stosowana od wieków :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: