jak dokładnie blendować cienie

  • 2017-02-01, o 23:13
  • 33
  • 10 964
  • 28
  • 28

Re: jak dokładnie blendować cienie

Dobre pędzle tu rzeczywiście odgrywają dużą rolę :) 

Re: jak dokładnie blendować cienie

Dobre pędzle, odpowiednio przygotowana powieka i nie należy przedadzać z ilością nakładanego cienie - lepiej dokładać po trochu, niż narobić sobie plam. 

Re: jak dokładnie blendować cienie

Jak cienie są kiepskiej jakości to nawet dobry pędzelek nie pomoże. Oczywiście nie trzeba od razu inwestować w paletkę ceni za 200 złotych, ja mam drogeryjną Sunrise od eveline, ona dobrze się sprawdza, kolory ma piękne, dobrze się te cienie blendują.

Re: jak dokładnie blendować cienie

Przy okazji warto podpatrzec techniki w poradnikach na youtube

Re: jak dokładnie blendować cienie

Jak cienie są kiepskiej jakości to nawet dobry pędzelek nie pomoże. Oczywiście nie trzeba od razu inwestować w paletkę ceni za 200 złotych, ja mam drogeryjną Sunrise od eveline, ona dobrze się sprawdza, kolory ma piękne, dobrze się te cienie blendują.

2018-11-22 00:04:34 autor julacz

Zgadza się. Dobrej jakości cienie, które nie znikają z powieki podczas blendowania, to podstawa. 

Re: jak dokładnie blendować cienie

1. dobry pędzel

2.dobra baza

3.dobry dzien

przepis gotowy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak dokładnie blendować cienie

odpowiedni pędzelek, w miarę dobre cienie i cierpliwość. nie można od razu nabierać za dużo cienia, tylko dodawać stopniowo. zaczynać od przypudrowanej powieki i najjaśniejszych cieni. i tak jak wyżej dziewczyny piszą - pooglądać tutoriale na yt :P

Re: jak dokładnie blendować cienie

Pędzlem hakuro h79 

:)

Re: jak dokładnie blendować cienie

dobrymi pędzlami 

Re: jak dokładnie blendować cienie

Na Youtube dużo jest tego
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: