Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 495
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Biotebal szampon, odżywka i tabletki. 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

 w moim przypadku żaden lek, suplement ani kosmetyk nie pomógł tylko zabieg z którego efektów jest bardzo zadowolona - bardzo skuteczny zabieg Carbolift w SC Beauty Clinic (ja akurat byłam w Sosnowcu), który jest połączeniem karboksyterapii i mezoterapii mikroigłowej 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

zdrowa dieta

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

olejek rycynowy- wetrzeć w skalp, trzymać 15 albo i 30 minut i dokładnie umyć glowę. 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

I jak często powtarzać z tym olejkiem?

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

a przeszczep wlosow? mysle, ze to byloby dobre rozwiazanie, Klinika Przeszczepu Wlosow w warszawie, oni specjalizuja sie w takich zabiegow, korzystaja z innowacyjnych technologii, zabieg wykonywany przy pomocy robota, gestosc nakluc dobierana komputerowo, zabieg jest skuteczny, nie boli, nie zostaja blizny, a efekty sa trwale, w miejscach dotknietych lysieniem moga zaczac nawet wyrastac nowe wlosy

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Z pewnością delikatna stylizacja dobej jakości sprzętem, szczególnie kiedy prostujesz włosy...odkąd zamieniłam moja prostownicę na prostownicę z grzebieniem ST460E z linii sensetive moje włosy odżyły mimo, ze prostuję je niemal codziennie, a to dlatego, ze ten sprytny sprzet sam dostosowuje temperature do kondycji włosów

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Polecam robienie płukanek z zaparzonych, wcześniej zasuszonych pokrzyw. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Wtaminy, rezygnacja z farbowania i szampony wzmacniające bez parabenów

:)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

mi pomagają tabletki skrzyp i wcierki, ale trzeba być konsekwentnym

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: