walka ze zmarszczkami!

  • 2017-09-29, o 08:36
  • 23
  • 6 666
  • 23
  • 17

Re: walka ze zmarszczkami!

Ja wykonuję masaże twarzy i wydaje mi się, że dzięki temu można trochę opróźnić procesy starzenia. Poza tym warto chronić skórę przed słońcem, podstawa to kremy z wysokimi filtrami. Maseczki też mogą pomóc, ja stosuję takie w tkaninie z eveline przeciwzmarszczkowy, one ujędrniają skórę.

Re: walka ze zmarszczkami!

Zmarszczki? Anti Aging Floslek najlepiej się z nimi rozprawia. Nie znalazłam nic lepszego.

Re: walka ze zmarszczkami!

Najgorzej tylko jak żaden krem ani nic nie pomaga. Wtedy tylko zostaje wypełnienie je jakimś preparatem. Moja siostra miała robione jakims bardzo dobrym preparatem, który polecał jej lekarz. Preparat nazywa się Restylane i ogólnie cieszy się bardzo dobrymi opiniami Pewnie tez ze względu na to,że przeszeł wszystkie restrykcyjne przepisy i jest bardzo długo na rynku bo  jakieś 20 lat 

Re: walka ze zmarszczkami!

Od niedawna używam, ale juz mogę polecić serum z serii Camelia Oil. Optycznie odmładza i co ważniejsze spłyca zmarszczki, dobry produkt i to w całkiem rozsądnej cenie ;).

Re: walka ze zmarszczkami!

chyba zostaje tylko botox i kwas 

Re: walka ze zmarszczkami!

Bo to troche jak walka z wiatrakami. Wiadomo ze czasu sie nie odwroci, a kremy maja charakter raczej pielegnacyjny niz zaradczy. Z wiekiem to pozostaje nam jedynie zabieg tego typu https://www.beautyskin.com.pl/odmladzanie-skoryredukcja-zmarszczek/toksyna-botulinowa/ albo po prostu pogodzenie sie z upływem lat i swoim wygladem. A w tej chwili metod zabiegowych to nie brakuje, bo mozna wygladzac zmarszcki chociazby wlasnie w klinice beauty skin i botoksem i kwasem hialuronowym a nawet laserem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: walka ze zmarszczkami!

Im szybciej rozpocznie się profilaktykę zmarszczek, tym lepiej. Ja używam obecnie kremu na pierwsze zmarszczki Hyaluron Clinic, na pewno dobrze nawilża i nieco ujędrnia skórę, więc mogę polecić. Ja używam też kremu pod oczy z tej samej serii.

Re: walka ze zmarszczkami!

Kupiłam ostatnio roller do twarzy na allegro, fajne urządzenie, moim zdaniem warto zdecydować się na masaż twarzy. Poza tym maski do twarzy - ja lubię glinki, wydaje mi się, że one są najlepsze i naturalne.

Re: walka ze zmarszczkami!

Myślę, że zapobieganie wcześniejsze jest skuteczniejsze niż późniejsza walka z istniejącymi. Od 30 rż używam wymiennie co kilka dni 2 różnych kremów przeciwzmarszczkowych różnych firm, glównie z kolagenem i elastyną. Staram się nie przesuszać skóry i malo opalać.

Re: walka ze zmarszczkami!

Wydaje mi sie, ze kremy tylko do pewnego momentu sa w stanie zapobiec zmarszczkom lub je zliwkidowac (i to tylko te niewielkie..). Na powazniejsze problemy chyba lepiej bedzie isc na zabieg medycyny estetycznej. Z racji tego, że mam zaledwie trzydzieści parę lat to póki co, skusiłam się na delikatne wypełnienie zmarszczek pod oczami i w okolicach nosa-ust kwasem hialuronowym. Na zabiegu byłam w Melitusie w Wawie u dr Noszczyk. Rezultat w pelni mnie satysafkcjonuje, bo czuje, ze skora pod oczami jest fajnie napieta i nie mam juz nieestetycznych kresek (rowniez obok ust). Dzieki temu czesciej rezygnuje z makijazu, a mysle tez, ze zaden krem by tak dokladnie nie zadziałał.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: