Jak ujędrnić skore na twarzy?

  • 2016-01-14, o 01:03
  • 23
  • 7 950
  • 19
  • 19

Re: Jak ujędrnić skore na twarzy?

Kwasem hialuronowym

Kremem

Masaże twarzy są świetnym sposobem.

Re: Jak ujędrnić skore na twarzy?

Wydaje mi się, że masaże mogą pomóc ujędrnić twarz , do tego można używać maseczek na przykład nawilżających z kwasem hialuronowym, ja kupuję takie z eveline w tkaninie, one są wygodne, dobrze nawilżając i odżywają skórę, mają dużo fajnych składników.

Ja zastanawiam się nad zakupem szczoteczki elektrycznej do twarzy. Może jesteście w stanie polecić jakąś dobrą firmę?

Re: Jak ujędrnić skore na twarzy?

Roller do twarzy warto sobie sprawdzić, nie jest to duża inwestycja, a wydaje mi się, że pomaga. Do tego oczywiście przyda się dobry krem odżywczy np. Royal Snail Eveline ze śluzem ślimaka, nie jest drogi, a naprawdę daje dobre efekty, bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ujędrnić skore na twarzy?

masaże i dobry krem

Re: Jak ujędrnić skore na twarzy?

serum i masażem

:)

Re: Jak ujędrnić skore na twarzy?

mezoterapia oraz możesz stosować w domu nakłuwanie skóry rolcitem, bardzo dobre efekty

Re: Jak ujędrnić skore na twarzy?

Sama troche bałabym sie nakluwac twarz... chyba jestem na to zbyt wrazliwa. Co innego oczywiscie w postaci mezoterapii w profesjonalnym gabinecie. A ujedrniac mozna chociazby peelingami chemicznymi. W gabinecie beauty skin robia dodatkowo tez peeling biomimetyczny, ktory zluszcza, wygladza, oczyszcza i gleboko nawilza skore

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: