Zmarszczki na dekolcie

  • 2016-01-22, o 19:04
  • 30
  • 10 197
  • 26
  • 25

Re: Zmarszczki na dekolcie

Moim zdaniem dobry i skuteczny krem przeciwzmarszczkowy plus olejowanie ciała, dekoltu może pomóc aby spowolnić ten proces i zregenerować skórę, zwracaj uwagę tylko na jakość danego kosmetyku, tak aby jego skład był w 100% naturalny.

Re: Zmarszczki na dekolcie

Moim zdaniem dobry i skuteczny krem przeciwzmarszczkowy plus olejowanie ciała, dekoltu może pomóc aby spowolnić ten proces i zregenerować skórę, zwracaj uwagę tylko na jakość danego kosmetyku, tak aby jego skład był w 100% naturalny.

2016-12-13 16:31:16 autor Lagenko

Zgadzam się:) warto tez zrobic jakis zabieg ujędrniający skore 

Re: Zmarszczki na dekolcie

Na taką delikatną skórę działa dobrze serum rozświetlające Floslek, mi świetnie się sprawdziło.

Re: Zmarszczki na dekolcie

Krem Солкосерил sprzyja regeneracji skóry i pomaga szybko i skutecznie pozbyć się zmarszczek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zmarszczki na dekolcie

Mojej mamie bardzo pomógł Anti Aging Floslek

Re: Zmarszczki na dekolcie

Floslek ma genialne kremy antyzmarszczkowe i nawilżające.

Re: Zmarszczki na dekolcie

Często zapominamy o pielęgnacji dekoltu. To samo tyczy się i szyi. Ja używam przeciwzmarszczowych kremów Avene, pomagają. 

Re: Zmarszczki na dekolcie

Temat u mnie niestety juz był przegrany. Obudziłam sie zwyczajnie z reka w nocniku, bo tak jak jeszcze jako tako dbałam o cere na twarzy i szyi tak dekolt to juz kompletnie nie moja bajka. I wyszlo szydlo z worka w wieku 44 lat. Chociaz i z tym jak sie okazalo juz nie ma wiekszego klopotu. W dermedzie zmarszczki dekoltowe wygladzaja ta metoda https://krakow.dermed.pl/pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe/ z tegoco widze to cena calkiem do przezycia wiec warto rozwazyc bo niestety ale samo sie nie naprawi

Re: Zmarszczki na dekolcie

Często zapominamy o pielęgnacji dekoltu. To samo tyczy się i szyi. Ja używam przeciwzmarszczowych kremów Avene, pomagają. 

2018-12-12 13:24:09 autor koniczyna684

Dokładnie, plus olejki

Re: Zmarszczki na dekolcie

Spóbujcie z serum od Bielendy z serii kuracja młodości. Mam kilka produktów z tej serii i w zasadzie każdy mniej lub bardziej mi pomógł ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: