Nawilżający balsam do ciała

  • 2015-11-07, o 10:53
  • 70
  • 27 141
  • 38
  • 51

Re: Nawilżający balsam do ciała

Jak dla mnie najlepsze są balsamy z mocznikiem i/lib kwasem hialuronowym. Dodatek gliceryny, masła shea oraz oliwki zmiękczają mi skórę.

Re: Nawilżający balsam do ciała

garnier neutronego kanadyjska, polecam gorąco

Re: Nawilżający balsam do ciała

Dla mojej wrażliwej i alergicznej skóry najodpowiedniejszy jest balsam do twarzy i ciała cetaphil MD dermoprotektor. Długotrwale nawilża moja skórę, nie podrażniając i nie uczulając jej.

Re: Nawilżający balsam do ciała

U mnie emoleum Floslek. A skórę mam beznadziejnie alergiczną i wrażliwą.

Re: Nawilżający balsam do ciała

Doskonałe balsamy ma Floslek.

polecam balsamy z Neutrogeny

Re: Nawilżający balsam do ciała

Bardzo lubię krem do ciała Hyaluron Clinic, on jest z eveline. Lubię tę markę, mają dobre, ale jednoczesnej niedrogie kosmetyki. Co do kremu to naprawdę dobrze nawilża i ujędrnia skórę, także polecam przetestować, do tego bardzo ładnie pachnie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawilżający balsam do ciała

Długo szukałam balsamu do ciała, który byłby w stanie poradzić sobie z moją przesuszoną skórą, aż ostatnio trafiłam na balsam olejkowy ze śluzem ślimaka, naprawdę dobrze nawilża i regeneruje skórę, nazywa się royal snail, warto wypróbować.

Re: Nawilżający balsam do ciała

Uwielbiam Olejek Busajna, doskonale nawilża skóre, ujędrnia ja. Nawet na zmarszczki pomaga, cellulit i rozstępy. A i opalanie wspomaga, mam ładna złotawa skórę po nim

Re: Nawilżający balsam do ciała

Uwielbiam Olejek Busajna, doskonale nawilża skóre, ujędrnia ja. Nawet na zmarszczki pomaga, cellulit i rozstępy. A i opalanie wspomaga, mam ładna złotawa skórę po nim

2023-08-02 02:08:40 autor julaska

 

A czy nie zostawia tłustej i lepuacej warstwy na skórze?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: