Podkład do ciemnej karnacji

  • 2018-07-10, o 10:34
  • 7
  • 5 638
  • 7
  • 7

Podkład do ciemnej karnacji

Potrzebuję pomocy odnośnie podkładu do ciemnej ciepłej karnacji, tony oliwkowe/żółte ale nie pomaranczowe. Poleci ktoś dobry kryjący podkład? Dodam, że aktualnie używam fit me 220.

Re: Podkład do ciemnej karnacji

Jakiś konkretnie podkład Panią interesuje?

Re: Podkład do ciemnej karnacji

Np Revlon, Loreal, albo cos innego nadającego się do cery mieszanej w kierunki do tłustej

Re: Podkład do ciemnej karnacji

wydaje mi się, że odpowiednikiem do fit me 220 będzie revlon do tłustej i mieszanej 240 medium beige. radzę poprzeglądać zdjęcia w google, często trafiają się porównania różnych podkładów :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład do ciemnej karnacji

A może INGRID Ideal Matt odcień 304 deep bronze? Dla mnie super krycie, a mam co ukrywać. Dobrze się utrzymuje na skórze i ładnie matuje. Nie wpada w pomarańcz. Nie wpada w pomarańcz. 

Re: Podkład do ciemnej karnacji

polecam mój KWC podkład z revlonu jest dostepny dla cery suchej jak i mieszanej i ma naprawdę dobre krycie,przy tym nie obciąża i ma duża gamę kolorystyczną 

Re: Podkład do ciemnej karnacji

Neo ma ciemny odcien 04 w swoich podkładach ultra light, nawet ostatnio Ewa RLM miała go w swoich ulubieńcach, ten podkład jest o tyle fajny że nie robi maski na twarzy a jednocześnie bardzo dobrze się trzyma. Używam go praktycznie codziennie i efekt na skórze mi się podoba, makijaż cały dzień dobrze wyglada nie muszę robić poprawek.

Re: Podkład do ciemnej karnacji

true match ma też ciemne odcienie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: