Co na zniszczoną okolicę oczu ??

  • 2016-01-19, o 11:00
  • 32
  • 11 459
  • 25
  • 29

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

chętnie poczytam bo sama szukam :)

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

co masz na myśli pisząc "zniszczoną"? 

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

dobre kremy pod oczy np z avene

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

ja też polecam olejek arganowy

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

ja Ci mogę polecić fajne serum z firmy Miya - kosztuje około 40 zł za 15 ml ale ma takie działanie, że wow! i możesz i pod oczy albo na całą twarz nakładać, ale jak ja np. uzyyje go na noc to rano moja cera wygląda jak milion dolarów

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

Warto jest tutaj zastosować zupełnie inne działania. Cera pod oczami jest delikatna tak więc standardowe kosmetyki rzadko kiedy dają radę.  Polecam

kremy z dobrym składem, koniecznie muszą mieć w sobie mocno nawilżające masła

regularne nakładanie maseczek

specjalne kosmetyki do makijażu przystosowane do tej skóry ( jak na przykład pudry do skóry pod oczami)

u mnie bardzo dobre działanie dał zabieg infuzji tlenowej usunięto reklamę  - na tej stronie możecie sobie o nim poczytać. Skóra została znacznie odbudowana. 

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

Nawilżanie oczywiście na dzień dobrym kremem (do cery suchej, z witaminami, kwasem hial.), a jeśli stosujesz pełen makijaż krem nieco gęstrzy pod oczy (np. z olejkami) ale nie przesadź bo makijaż Ci spłynie z tego obszaru. Na noc natomiast polecam bogate, tłuste sera/masła/kremy - te do cery suchej zawsze mają więcej właściwości odżywczo-regenerujących. Raz na parę dni maseczka na skórę pod oczy - zastosowana grubą warstwą ale jak krem - niech posiedzi dłuugo - godzinę, dwie.

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

Krem pod oczy Bobi brown. Cudo, petarda. Maxineczka go poleca często :) cena wysoka ale warty ceny
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

Na pewno coś niepodrażnającego, o mozliwie najbardziej jak sie da delikatnym skladzie, łągodzacego a jednoczesnie odzywczego. Mamie zamawialam jakis czas temu z ekobieca.pl krem bio własnie stricte pod oczy z witamian e i ekstraktem z ogorka. Po usuwaniu zmarszczek miala bardzo przesuszona cere, ewidentnie potrzebne bylo solidne, doglebne nawilzenie witamina e

Re: Co na zniszczoną okolicę oczu ??

dobrze ją nawadniać również od wewnątrz

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: