Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

  • 2015-12-14, o 01:40
  • 63
  • 21 613
  • 48
  • 51

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Dobrze jest inwestować w kuracje zapobiegające powstawaniu zmarszczek - kremy spowoalniające procesy starzenia. Im wcześniej tym lepiej, nie ma się co oszukiwać, skóra starszeje się z dnia na dzień, a jak odpowiednio o nią zadbamy zmarszczki będą na pewno mniej widoczne, choć pozbyć można się im tylko dzięki nowoczesnym zabiegom, ale kremy daja wiele. Ja używam Vichy Slow Age i absolutna rewelacja, zapytajcie w aptece o próbki bo są dostępne bezpłatnie. 

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Fakt, lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja używam serum na pierwsze zmarszczki i krem wygładzający 30 plus z eveline revita rose. Wzięłam go głównie ze względu na wyciąg z różny w składzie, ale muszę przyznać, że dobrze się sprawdza. Nawilża i wygładza skórę, na razie to mi wystarcza.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Zdecydowanie polecam nawilżający, przeciwzmarszczkowy krem ze śluzem ślimaka 40+ Bielendy. Uzywałam już wielu kremów, ale to pierwszy, z którym się dłuuuugo nie rozstanę :)

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Mojej mamie na urodziny kupiłam ten krem https://www.doz.pl/apteka/p111275-Clochee_krem_przeciwzmarszczkowy_na_dzien_50_ml widziałyśmy się ostatnio i widzę ze krem faktycznie dziala, jej skóra lepiej wygląda, ale na pewno trzeba regularności przy stooswaniu i czasu żeby efekty były

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. Ada Doradca online Zepter International Polandshop.zepter.com.pl

2018-11-19 22:47:13 autor DoradcaZepterOnline

Ostatanio chodzi za mną ogromna ochota przetestowania kosmetyków firmy zepter. Ale czy warto je kupić ? Są dość drogie, jak z wydajnością ? 

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Polecam taki krem z AA

Prędzej serum pomoże A nie krem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Ja z samymi zmarszczkami to nie mam takiego problemu jak z workami pod oczami, ale na nie znalazłam remescar - więc sytuacja opanowana hahaha :D

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to bardzo lubie Bielende bo jest naprawde skuteczna, jak na produkty tej polki i ogolnie. Używałam jakis czas temu kosmetyków z serii camelia oil, ale zmieniłam nieco preferencje i teraz używam tego z biomimetycznymi peptydami z serii japan lift 40+, jestem bardzo zadowolona :)

Moja koleżanka używała Krem na Dzień i Noc z Bestsellerowej Serii Age Reversist nowej marki Farmasi Dr C.Tuna i jest zachwycona
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: