Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 122
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Po prostu dopasuj sobie jakiś naturalny kosmetyk od Hildegard Braukmann i wszystki powinno być OK.

Tutaj chodzi głównie o systematyczną pielęgnację - ona powinna przynieść najlepsze efekty.

Ale od razu nie spodziewajcie się, że nagle będzie cudownie.

Do tego potrzebny jest czas. 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Trzeba mieć bardzo dobre kremy i produkty do mycia twarzy, jeżeli chcemy mieć dobrze nawilżoną skórę. Najlepiej działają kosmetyki z Atopis wg mnie, mam już drugie opakowanie ich kremu do problematycznych skór i szczerze to dawno nie miałam buźki tak dobrze nawilżonej.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Happy per Aqua albo żel z aloesem Floslek, najlepsze rzeczy do nawilżania, które dodatkowo nie uczulają, co dla mnie jest mega.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

o wlasnie! codzi o systematykę i cierpliwość, ja robię dwa razy w tyg peeling, oczyszczam twarz mydłem szarym, potem wod termalna termissy i jak się wchonie to dopiero na sam koniec krem nawilżający i tak co wieczór

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Demakijaz zacząć od olejków, stan skory trochę się polepszy 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Może nie o pielęgnację skóry chodzi a o za mało wypijanych płynów bądź przesuszone powietrze. Ja  w zeszłym sezonie grzewczym zaczęłam używac nawilżacza, mam dobry - Venta, i widzę poprawę, skóra jest mniej przesuszona. A z kosmetyków coś z mocznikiem i kwasem hialuronowym moim zdaniem się przyda.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

spróbuj może olejkiem bio oil, mi pomaga skóre nawilżyać, szybko się wchłania i całkiem ładnie pachnie.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Też zawsze miałam problem z przesuszeniem skóry, u mnie dobrze się sprawdza nawilżająca esencja-hydrator  Hyaluron Clinic od eveline, można go stosować pod makijaż albo na makijaż. Ciekawy produkt w dobrej cenie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

dermokosmetyki od Novaclear z serii Atopis są super - bardzo mocno nawilżają skórę dzięki olejowi konopnemu, który mają w składzie 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Floslek, zwłaszcza żel z aloesem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: