Czy warto kupić rozświetlacz Mary Lou Manizer?

  • 2018-07-19, o 10:30
  • 16
  • 5 900
  • 15
  • 16

Re: Czy warto kupić rozświetlacz Mary Lou Manizer?

Osobiście uwielbiam Mary Lou, jest mocno napigmentowany a rownoczesnie mozna go budowac, nie tworzy efektu brokatu rzuconego na twarz dzieki malutkim drobinkom w jakich wstępuje. Nie testowałam wielu rozświetlaczy, po paru tzw FAILach skusiłam się na Mary Lou i został ze mną do dziś. A równocześnie przyznam, że często na weenetrzny kącik oka nakładam rożświetlacz z Wibo, jednak najpierw psikam pędzelek wodą lub utrwalaczem dla lepszego efektu :)

Re: Czy warto kupić rozświetlacz Mary Lou Manizer?

też bardzo go lubię :) z Wibo natomiast nie miałam okazji przetestować ale nic straconego ;)

Re: Czy warto kupić rozświetlacz Mary Lou Manizer?

Mary Lou używam od dwóch lat i problem polega na tym, że jest to według mnie jest produkt kompletny i nie mam „ochoty” kupować nic innego. Jedyne o czym myśle to rozświetlacz z Becca. 

Niektóre dziewczyny narzekają na jego cenę, ale jest NIESAMOWICIE WYDAJNY! Do codziennie makijażu rozświetlenia policzek i kącików oka - zużyłam 2 opakowania przez rok... (aktualnie mam 2). A uwierzcie mi… nie oszczędzam sobie blasku :o

Re: Czy warto kupić rozświetlacz Mary Lou Manizer?

Ja bardzo lubię ten rozświetlacz i będę go kupować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy warto kupić rozświetlacz Mary Lou Manizer?

Mam i zdecydowanie polecam! 

Re: Czy warto kupić rozświetlacz Mary Lou Manizer?

Według mnie nie warto, bo jest dużo dobrych, drogeryjnych rozświetlaczy np. z Wibo są dobre.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: