Cellulit od czego się robi

  • 2015-12-26, o 22:58
  • 103
  • 33 854
  • 61
  • 73

Re: Cellulit od czego się robi

złe odżywianie, brak ruchu no chyba troszkę dziedziczymy

Re: Cellulit od czego się robi

Chodzi głównie o gospodarke hormonana oraz nadmierne spozywanie cukrow, węglowodanów i tłuszczy. 

Re: Cellulit od czego się robi

Wydaje mi się, że brak ruchu może powodować cellulit i zła dieta, jak pisałyscie. Ja zauważyłam dużą poprawę po zmianie trybu życia :)

sól niewątpliwie zatrzymuje wodę

Re: Cellulit od czego się robi

Dziewczyny cellulitu bardzo cieżko się pozbyc naturalnymi metodami. Można zdrowo się odżywiać, uprawiać sport czy wmasowywać różne preparaty, a cellulit nadal zostaje. Wiem, bo sama miałam z nim problem, dopóki  nie zdecydowałam się na zabieg presoterapii w salonie kosmetycznym Coco-Time, który znajduje się we Wrocławiu:) Dzięki paniom kosmetyczkom, które tak dobrze dobrały dla mnie najlepszy zabieg nie mam cellulitu a do tego mam wyszczuploną  sylwetkę :) Polecam

Re: Cellulit od czego się robi

Cellulit powstaje od nadmiaru toksyn gromadzących się w komórkach oraz powstawania lipidów. Mówiąc w uproszczeniu, bierze sie od zaniedbania naszego ciała.Na szczęście cellulit jak najbardziej da się zwalczyć nawet na własną rękę, jednak wymaga od nas dyscypliny oraz wiedzy "co i jak". Podstawą jest niewątpliwie dieta oparta o min. chude i białe mięso lub ryby, pomidory, sałatę, ziemniaki, cytryny, zioła i moczopędne owoce. Dobrze byłoby takze zrewidować naszą aktywność fizyczną czy nawet zadbać o tak proste zabiegi jak naprzemienny zimny i ciepły prysznic. Cały proces powinien być ponadto wspierany odpowiednim kremem, który zadba o odżywianie skóry oraz usuwanie nagromadzonych toksyn. Czyli np. naszym Vialise, który dodatkowo gwarantuje użytkowniczce same naturalne skłądniki, bez ryzyka emulgatorów, silikonów czy sztucznych barwników szkodzących skórze.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit od czego się robi

U mnie największy wpływ ma zła dieta. Jak tylko jem bardziej niezdrowo od razu widać efekty...

Re: Cellulit od czego się robi

Raczej cellulit nie wynika z diety, ale z braku aktywności fizycznej i uwarunkowań genetycznych :) Bo tak każdy z nas miałby cellulit, bo nikt nie je idealnie. 

Re: Cellulit od czego się robi

Oczywiście, że nikt nie je idealnie, ale niektórzy jedzą mniej zdrowo, inni bardziej. No i jest to trochę bardziej złożone, bo do tego dochodzą jeszcze predyspozycje uwarunkowane genetycznie, aktywność fizyczna (a raczej jej brak).

Re: Cellulit od czego się robi

Nie ma cudów, ale jest stretch free Floslek, super sprawa.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: