Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

  • 2018-04-28, o 22:38
  • 20
  • 6 747
  • 18
  • 21

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Ja jeszcze szkoy nie skończyłam a już pracuję w zawodzie. Od zawsze to lubiłam, podpatrywałam, próbowałam i zarabiałam jeszcze w liceum w ten sposób koncząc kursy. Pracuje juz bo mam doswiadczenie i jestem ceniona. Postanowiłam jednak dopełnić niejako formalności i poszłam na reklama. Wykształcenie to jednak tez istotna kwestia. Nie wystarczy powiedziec ze od liceum masuję znajomych mojej babci, ani ze uczyłam sie na kursach czy podpatrywaniu ciotki masażystki przy pracy;) 

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Pracowalam w zawodzie jzu w czasie studiow, w sensie staży, dorywczej pracy itd. Moją aktualną i stałą pracę znalazłam jakies dwa tygodnie po obronie magisterki.

odrazu, w trakcie studiow znalazlam ;)

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

 2 miesiące

Do roku czasu szukałam

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Nie skończyłam jeszcze studiów inżynierskich, już pracuję.

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Niecałe dwa tygodnie. Przy czym mowie o pracy w zawodzie a nie pojsciu na jakas kase do biedronki.

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

2 dni

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

 Z miesiąc. Zależy jeszcze tak naprawdę od okresu, w którym szukasz pracy. Obecnie jest rynek pracownika, więc często nawet tygodnia się nie szuka ;)

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

No trochę mi zajęło.... Szczególnie, że nie miałam studiów które dają konkretne wykształcenie. Ukończylam pedagogikę. Studia miały dać duże perspektywy jednak nie dały mi praktycznie żadnych. Bardzo wiele osób kończy ten kierunek i przez to jest olbrzymia konkurencja oraz jak szukałam pracy to oferowali mi jedynie pracę za najniższą krajową....Co mnie wcale nie urządzało. 

 

Tak więc postanowiłam nie siedzieć na stołku i nie czekać na nie wiadomo co ale wziąć życie w swoje ręce oraz się dokwalifikować. Ukończyłam kurs przedłużania rzęs:

usunięto reklamę

I aktualnie całkiem sporo sobie na nim dorabiam. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: